Gündem İkisi de sapık

İkisi de sapık!

Terör örgütü PKK'ya yönelik soruşturma ve operasyonlar sonrası alınan ifadeler, örgütün kirli yüzünü ortaya çıkartıyor. Güvenlik güçlerine teslim olan "Amed" kod adlı terörist çarpıcı bilgiler verdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Terörist Murat Karayılan
Terörist Murat Karayılan

2015'te Dağlıca kırsalında "Darşin" kod adlı teröriste tecavüz edildiğini söyleyen terörist, kendisinin de 2016'da Zap kampında tecavüze uğradığını belirtti.

Duran Kalkan

Kandil’deki örgüt elebaşlarının tam bir sapıklık içinde olduğunu belirten terörist, özellikle Murat Karayılan ve Duran Kalkan’ın çocuklar ve kadınlara olan düşkünlüğünün herkes tarafından bilindiğini, bu isimlerden nefret edildiğini söyledi. Teslim olan terörist, elebaşlarının bazı çocuk ve kadınlar için kavga ettiğini belirtirken, gençlerin ve çocukların çatışmalara kolay sürülüp cinsel istismara hazır hale getirilmeleri için uyuşturucuya alıştırıldığı bilgisini verdi.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.