Gündem İmran HanTürkiyede

İmran Han Türkiye’de

Pakistan Başbakanı İmran Han, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. Konuk başbakan, ilk durağı olan Konya’da Mevlana’nın kabrini ziyaret ederek dua etti. Konya'dan Ankara’ya hareket eden İmran Han’ı Esenboğa Havalimanı’nda karşılayanlar arasında Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak ve Albayrak Grubu CEO'su Ömer Bolat da yer aldı. Dün akşam TOBB’un çalışma yemeğine katılan İmran Han, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelecek.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İmran Han
Türkiye’de
Pakistan Başbakanı İmran Han'ı Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak ve Albayrak Grubu CEO'su Ömer Bolat karşıladı.

Pakistan Başbakanı İmran Han, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. Konuk başbakan, ilk durağı olan Konya’da Mevlana’nın kabrini ziyaret ederek dua etti.Buradan Ankara’ya hareket eden İmran Han’ı Esenboğa Havalimanı’nda karşılayanlar arasında Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak ve Albayrak Grubu CEO'su Ömer Bolat da yer aldı.

Dün akşam TOBB’un çalışma yemeğine katılan İmran Han, bugün de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelecek. İkili ilişkilerin tüm yönleriyle ele alınacağı görüşmelerde, işbirliğinin daha da güçlendirilmesi için atılacak adımlar üzerinde durulacak. Görüşmelerde ayrıca güncel bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında da görüş alışverişinde bulunulması öngörülüyor.

Ticaretimizi geliştirme zamanı geldi
EKONOMİ
Ticaretimizi geliştirme zamanı geldi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.