Gündem İran Dışişleri Bakanı Erdoğana rapor sunacağım

İran Dışişleri Bakanı Zarif: Esed ile konuştuklarımı Erdoğan'a rapor edeceğim

İran Dışişleri Bakanı: Erdoğan'a rapor sunacağım

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "ABD'ye İran'a yönelik ambargoların yanlış olduğunu anlatmaya devam edeceğiz" dedi. İran Dışişleri Bakanı Zarif ise Türkiye'ye gelmeden önce gerçekleştirdiği Suriye ziyaretine değindi. Zarfi, "Suriye'de Esed ile uzun bir görüşme yaptım. Bu konuşmanın raporunu Sayın Erdoğan'a sunacağım" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi AA
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve İran Dışişleri Bakanı Zarif.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve İran Dışişleri Bakanı Zarif.

İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, Türkiye temasları kapsamında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile bir araya geldi.

Çavuşoğlu, ABD'nin İran konusundaki yaptırımlarına yönelik açıklamalarda bulunarak, "ABD'ye İran'a yönelik ambargoların yanlış olduğunu anlatmaya devam edeceğiz" dedi.

Dışişleri Bakanı ayrıca, "Devrim muhafızlarının terör listesine alınması son derece yanlış bir karardır." ifadesini kullandı.

Bakan Zarif: Erdoğan'a rapor sunacağım

İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ise Türkiye'ye gelmeden önce gerçekleştirdiği Suriye ziyaretine değindi.

Zarif, "Suriye'de Esed ile uzun bir görüşme yaptım. Bu konuşmanın raporunu Sayın Erdoğan'a sunacağım" şeklinde konuştu.

Ankara'da cuma namazı saat kaçta?
Gündem

Ankara'da cuma namazı saat kaçta?

Müslümanlar için büyük öneme sahip olan mübarek cuma namazı bu hafta da büyük bir katılımla kılınacak. Cuma namazına gidecek olanlar Ankara'da cuma saatini arıyor. Camileri dolduracak cemaat Ankara'da cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığının takvimine göre, Ankara'da cuma namazı saat 12.53'te.
En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.