Gündem İsmailteslim oldu

'İsmail' teslim oldu

Düzce’de FETÖ soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan firari İsmail Çolak, Polonya’dan gelerek teslim oldu. Çolak’ın Bolu Dağı’nda bulunan “İsmail’in Yeri” adlı et restoranları 20 Temmuz 2016’da kapatılmıştı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İsmail Çolak
İsmail Çolak

Düzce’de FETÖ soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan firari İsmail Çolak, Polonya’dan gelerek teslim oldu. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, FETÖ soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan firari FETÖ sanığı İsmail Çolak’ın kendi isteğiyle Polonya’dan gelerek teslim olduğu belirtildi.

  • Çolak’ın emniyetteki işlemlerinin sürdüğü ifade edildi. İsmail Çolak, Düzce 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından görülen, FETÖ ile bağlantısı olduğu tespit edilerek KHK ile kapatılan Düzceli Sanayici ve İşadamları Derneği (DÜSİAD) yönetici ve üyelerinin aralarında bulunduğu davanın firari sanıkları arasında yer alıyordu. Sanık Çolak’ın Bolu Dağı’nda bulunan “İsmail’in Yeri” adlı et restoranları da 20 Temmuz 2016’da kapatılmıştı.

17 hakim savcıya ihraç
GÜNDEM
17 hakim savcıya ihraç

Hava’da sürpriz
emeklilik
GÜNDEM
Hava’da sürpriz emeklilik

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.