Gündem İttifakımız hesapsız

İttifakımız hesapsız

31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimler için mitinglerini sürdüren MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bir sonraki durağı Manisa oldu.

Nur Banu Aras Yeni Şafak
Devlet Bahçeli Manisa’da halka hitap etti.
Devlet Bahçeli Manisa’da halka hitap etti.

Burada kalabalığa hitap eden Bahçeli’nin hedefinde Millet ittifakı vardı. HDP’yi de yanlarına alan bu ittifakın karanlığa doğru yol aldığını dile getiren Bahçeli, “Türk milletini uçuruma çekmek isteyen bu zillettir. CHP’ye oy veren kardeşlerim zillete müstahak değildir” ifadesini kullandı.

TÜRKİYE DÜŞMANLARINA DİRENDİK

Bahçeli özetle şunları söyledi: “Cumhuriyetin kuruluş felsefesiyle adımlarımızı hızlandırdık. Türkiye düşmanlarına direndik. Milli bekamız için hesapsız, kitapsız, pazarlıksız bir ittifak kurduk. Bu ittifaka tarih ve milletin şahitliğinde Cumhur İttifakı dedik. Vakti geldiğinde, sandığa gittiğinizde Cumhur İttifakı’nı seçecek misiniz? Cumhur İttifakı’na destek verecek misiniz?

BU ÇETE PÜSKÜLLÜ BELA

İsimleri beş harften oluşan çete var ya milletin başına püsküllü beladır. Yanlarına HDP’yi almışlar karanlığa doğru yola çıkmışlardır. Türk milletini uçuruma çekmek isteyen bu zillettir. CHP’ye oy veren kardeşlerim zillete müstahak değildir.

Ezanı ıslıklayan namertlerle, CHP’ye ve İP’e oy veren kardeşlerimin ne işi vardır? İmralı canisinin heykelini dikmekten bahseden bölücülerle, CHP’ye ve İP’e oy veren kardeşlerimin nasıl bir ortak paydası olabilir? Kılıçdaroğlu, YPG’ye zeytin dalı uzatmasından utanmıyor. Bizim milliyetçiliğimize gafilce dil uzatıyor. Milliyetçiliği bilmiyor çünkü milliyetçi değil. Kılıçdaroğlu ve kimliksiz ortağı İP, bizim milliyetçiliğimizi batının milliyetçiliğiyle karıştırıyor. Bizim milliyetçiliğimiz paylaşma ve bölüşme esaslıdır.”

MHP lideri Bahçeli Manisa'da Mehter marşıyla karşılandı
OYNAT 01:01
MHP lideri Bahçeli Manisa'da Mehter marşıyla karşılandı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret etti. Partililer Bahçeli'yi Mehter marşıyla karşıladı.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.