Gündem Kadir Topbaşdan Reza Zarrab paylaşımı

Kadir Topbaş'dan 'Reza Zarrab' paylaşımı

Kadir Topbaş, "New York'taki Zarrab Davası Türkiye'yi yıpratmak isteyenlerin sergilediği bir tiyatrodan ibarettir. Bu saldırı devletimizin bağımsızlığını hedef almaktadır" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
​İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş
​İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş

İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş, resmi Twitter hesabında ABD görülen Reza Zarrab davasıyla ilgili paylaşımlarda bulundu.

Topbaş'ın Twitter'daki paylaşımları şöyle:

"New York'taki Zarrab Davası Türkiye'yi yıpratmak isteyenlerin sergilediği bir tiyatrodan ibarettir. Bu saldırı devletimizin bağımsızlığını hedef almaktadır.

17/25 Aralık kumpas sürecinde, seçilmiş meşru hükümeti devirmeye çalışan şer ittifakı, bugün benzer malzemeyle rövanş peşindedir.

Dış odaklı saldırılara alkış tutmak, üst aklın borusunu öttürmek Türkiye’ye zarar verir. Geleceğimizi sıkıntıya sokar.

Hiç şüphe yoktur ki; saldırıların hedefi Türkiye'dir. Milletimiz bunun farkındadır ve bu saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla kenetlenmiştir.

Bütün kumpaslar gibi bu son tezgah da dağılacaktır. Dış odaklı saldırılar, milletimizin basiret duvarına çarpıp erimeye mahkumdur.

Bugün, Türkiye'nin milli haysiyetine saldıranlara "Dur" deme günüdür."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.