|
Gündem

Kahramankazan'da spor malzemesi Başkan Oğuz’dan

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, belediye tarafından farklı branşlarda düzenlenen ve ilçe genelinde 7-15 yaş aralığındaki çocukların yoğun ilgi gösterdiği yaz spor okullarının malzeme dağıtım törenine katıldı.

00:00 . 8/07/2022 Cuma
Yeni Şafak
Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, belediye tarafından farklı branşlarda düzenlenen ve ilçe genelinde 7-15 yaş aralığındaki çocukların yoğun ilgi gösterdiği yaz spor okullarının malzeme dağıtım törenine katıldı. Yaz spor okulu öğrencileriyle bir araya gelen Oğuz, sporculara malzemelerini dağıttı. Spor malzemelerini alan çocukların neşeleri görülmeye değerdi.

BEDENSEL VE ZİHİNSEL GELİŞİME KATKI

Başkan Oğuz, okulların tatil olmasıyla birlikte başlattıkları yaz spor okullarına, ilçede yaşayan miniklerin yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, “Kurslarımızla çocuklarımızın hem bedensel, hem zihinsel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Onlar bizim geleceğimiz, yarınlarımızın teminatı. Her şey yavrularımız için. Spor yaparken kullanacakları malzemeleri onlara dağıtmaktan ve onlarla bir arada olmaktan oldukça mutluyum” diye konuştu. Kahramankazan’ın 54 bine yakın nüfusa sahip olmasına karşın, belediye spor kulübünde 12 farklı branşta bin 500 lisanlı, 5 bine yakın da aktif sporcunun bulunduğunun altını çizen Başkan Oğuz, “Uluslararası standartlarda modern spor tesislerimizle 7’den 70’e sporcu bir ilçeyiz” dedi.

#Kahramankazan Belediyesi
#Serhat Oğuz
#spor
#okul
7 ay önce
default-profile-img
Kahramankazan'da spor malzemesi Başkan Oğuz’dan
Lider Galatasaray Ümraniyespor'u konuk edecek
Kartlı ödemeler 2022'de rekor kırdı
Hatay'da heyecanlandıran keşif: 38 noktada tespit edildi
BM, Taliban'dan Afgan kadınlar için ilave izinler istedi
25 Destek projesiyle