Gündem Mahsun Kırmızıgülden Taksim tweeti

Mahsun Kırmızıgül'den Taksim tweeti

Taksim İstiklal Caddesi'ni kana bulayan hain saldırının ardından 35 kişinin öldüğü Ankara saldırısına sessiz kalmasıyla eleştirilen şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, Beyoğlu saldırısıyla ilgili konuştu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Mahsun Kırmızıgülden Taksim tweeti
Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen ve 5 kişinin ölümü 37 kişinin yaralanması ile sonuçlanan canlı bomba eylemi sanat camiası tarafından da kınanmaya devam ediyor. Ünlü isimler paylaşımlarıyla teröre ve destekçilerine olan tepkilerini ortaya koyarken Mahsun Kırmızıgül de Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Mesajında PKK yada diğer terör örgütlerinden bahsetmeyen Kırmızıgül "Ölenlere rahmet diliyorum" demekle yetindi.

Geçtiğimiz günlerde Güneydoğu'daki operasyonları eleştiren sözleri ile ''Katil devlet'' iması yapan Mahsun Kırmızıgül, tepkilerin hedefi olmuştu.

''Taksimde, Ankarada ölenlere rahmet diliyorum. Hepimizden aynı laflar, aynı sözler dökülüyor. Oysa bir insanın canı herşeyden önemli''


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.