Gündem Moralinizi bozmayın

Moralinizi bozmayın

31 Mart seçimleri ile 15’inci seçim zaferini elde eden AK Parti, şimdiden bir sonraki seçimin hazırlıklarına başladı. AK Parti’nin önceki gün gerçekleştirilen MKYK toplantısında, 31 Mart’ın değerlendirilmesi yapılırken bir sonraki seçimin hazırlıkları da konuşuldu.

Fazlı Şahan Yeni Şafak
AK Parti MKYK toplantısı
AK Parti MKYK toplantısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplantıda "Moralinizi bozmayın. 2014 seçimlerine baktığımızda başarılıyız. Seçimi açık ara önde bitirdik. Şimdi 2023 seçimlerinde neler yapacağımıza bakacağız" dediği öğrenildi.

MECLİSLERDE ÖNDEYİZ

Seçimde Cumhur İttifakı'nın yüzde 52 oy alarak gücünü koruduğunu hatırlatan Erdoğan'ın, "Bu bir seçimdi, vatandaş kararını verdi. Biz meclis üyeliklerinde açık ara öndeyiz. Yapıcı bir şekilde muhalefet ederek vatandaşın ve kamunun hakkını koruyarak biz mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

İMAR PLANINA KONTROL

Yerel yönetimlerle ilgili yasal düzenlemelerden bahseden Erdoğan'ın, "Kişi bazlı imar planlarından tutun sıfır atık projesine kadar herşeyin bizzat genel merkez kontrolünde ilerleyecek" dediği belirtildi.

UYUM MESAJI...

İstanbul'daki itiraz sürecine de değinen Erdoğan'ın "İstanbul sonuçlarını bekleyeceğiz. Her şeyden en önemlisi ülkemizin geleceğidir" dediği öğrenildi. Yapılacak saha analizleri ve anketlerle vatandaşın beklenti ve istekleri tespit edilecek.

Vatandaşın lehine projeleri onaylayın
GÜNDEM
Vatandaşın lehine projeleri onaylayın
En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı
Gündem

Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı

ÖSYM’ye yönelik FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra ev hapsi şartıyla serbest bırakılan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in ifadesi ortaya çıktı. FETÖ üyesi olmadığını belirten Demir, kendi döneminde soru sızdırıldığı iddiasını da reddederek, "Hiçbir sınavın sorusu sızdırılmamıştır. En üst düzeyde önlemleri bir başkan olarak aldım. Bu sınav sorularının sızdırıldığına dair de somut bir delil mevcut değildir" dedi.
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.