Gündem Muharrem İncenin yardımcısından istifa kararı

Muharrem İnce'nin yardımcısından istifa kararı

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu. Çelebi, bir süre önce sosyal medya hesabından "Genel Başkan Yardımcısı" ifadesini kaldırmıştı. Ailesindeki sağlık sorunları nedeniyle istifa kararı aldığını duyurdu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Muharrem İncenin yardımcısından istifa kararı
Mehmet Ali Çelebi

Eski CHP'li Muharrem İnce'nin kurduğu Memleket Partisi'nin iki numaralı ismi, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, geçtiğimiz akşam Twitter profilinden “Genel Başkan Yardımcısı” bilgisini kaldırdı.

GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİ

Merak uyandıran bu gelişmenin neden kaynaklandığı ortaya çıktı. Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

SAĞLIK SORUNLARI GEREKÇESİYLE

Görevlerinden istifasını "Ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle parti görevlerimden istifa ediyorum. Memleket Partisi’nin üyesi bir nefer olarak yoluma devam edeceğim. Partiye/yöneticilerimize zarar verecek açıklamalar yapmayalım lütfen. Mücadeleye devam" paylaşımıyla duyurdu.

Memleket Partisi'nde istifa: İnce liyakatsiz dostlarıyla mutlu
GÜNDEM
Memleket Partisi'nde istifa: İnce liyakatsiz dostlarıyla mutlu

Memleket Partisi'nde toplu istifa: İstanbul örgütünde 20 kişi görevi bırakıyor
GÜNDEM
Memleket Partisi'nde toplu istifa: İstanbul örgütünde 20 kişi görevi bırakıyor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.