Gündem Onur Şener cinayetinde gelişme TUSAŞ şüpheli çalışanı işten çıkardı

Onur Şener cinayetinde gelişme: TUSAŞ şüpheli çalışanı işten çıkardı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), müzisyen Onur Şener cinayetinin şüphelileri arasında yer alan Semih Soyalp'in iş akdinin feshedildiğini bildirdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Onur Şener cinayetinde gelişme: TUSAŞ şüpheli çalışanı işten çıkardı
Onur Şener

Onur Şener cinayetinde bir yeni gelişme daha yaşandı.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, müzisyen Onur Şener cinayetinin şüphelileri arsında yer alan isimlerden biri olan Semih Soyalp'in iş akdini feshedildiğini açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ankara'da müzisyen Şener'in hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan olayda isimi geçen Soyalp, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından işten çıkarıldı.

Onur Şener cinayeti zanlıları kamu görevinden uzaklaştırıldı
GÜNDEM
Onur Şener cinayeti zanlıları kamu görevinden uzaklaştırıldı

Onur Şener cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı: Karaoke yapmadan şarkıyı söyle
FOTOĞRAF 20
Title
Ankaradaa yedi yıldır sahne aldığı eğlence mekanında pazar günü sabahakarşı istek parçayı söylemediği gerekçesiyle tartıştığı müşterilerce katledilenmüzisyen Onur Şenerin (45) ölümü, Türkiyeyi yasa boğdu.
Title
The Boss adlı müzikgrubunun solisti Onur Şener, 01.00 gibi büyük oranda boşalan mekanda,çocukluk arkadaşları ile doğum günü kutlarken eğlenmeyi sürdüren beş kişilikgrup ile tartışma yaşadı.
Title
Bir iddiaya göre grup Ölürüm Türkiyem adlı şarkıiçin istekte bulundu ancak Şener bilmediğini söyledi. Tartışmanın büyümesimekan çalışanlarının saldırganları dışarı çıktı.
Title
Sabahın haberine göre; Bir diğer iddia ise Şener, istenilen şarkıyı karaoke şeklinde söyleyince İlkerKarakaş, Karaoke yapmadan şarkıyı söyle dedi.
Title
İddiaya göre Şenerin İşimekarışma demesi üzerine çıkan tartışma büyüdü, masadakiler de tartışmaya katıldı.
Title
Mekan çalışanlarını araya girmesiyle tartışmanın büyümesi engellendi.
Title
Ancak grup, mekanın kapanmasının ardından gece 02.30 sıralarında müzisyenle yeniden kavgaya tutuştu.
Title
İlker Karakaş ve Ali Gürbüz ile mühendis olduğu belirtilen Semih Soyalp (36), mekan kapanınca evinegitmek üzere hareket eden Şenere kesici cisimlerle saldırdı.
Title
Cam şişelerleyaralanan Şener, etraftaki esnaf ve vatandaşların iddiasına göre olay yerine 20dakikada gecikerek gelen ambulansla hastaneye sevk edildi.
Title
Boğazındakiatardamarına isabet eden bir parçayla ağır yaralanan Şener ise tümmüdahalelere rağmen hayatını kaybederken üç saldırgan gözaltına alındı.
Title
Adliye sevk edilen üç saldırgan kasten öldürme suçundan tutuklandı.
Title
Karakaş ifadesinde müzisyene bira bardağı fırlattığını ama denk gelip gelmediğini hatırlamadığını belirterek şunları söyledi:
Title
Sapı elimde kaldı. Birlikte yere yuvarlanınca bir kere yumruk salladım.
Title
O sırada bir kadın, bana saldırıyordu. Benim arkam dönük olduğu içinarkadaşlarımın ne yaşadığını bilmiyorum.
Title
Soyalp ise Karakaş ile Onur Şeneri ayırmaya çalıştığını savunurken İlker elindeki bira bardağı ile sert birşekilde Onurun kafasına vurdu, bir kaç tane yumruk attı diye konuştu.
Title
Gündüz de, Solist Onur gelirken bize saldırdı. O sırada itiş kakış oldu dedi.
Title
Serbest bırakılan Jale E. ise, Ben İlkerin bira bardağıyla vurduğunu görmedim, İlker kendisi söyledi diye konuştu.
Title
Şener dün gözyaşları içinde toprağa verildi. Birçok ünlü isimden taziye mesajı yağdı.
Title
Anne Leyla Pınar Şener, Bütün arkadaşlarına her yerde yardımcı olan, tüm iyiliklere koşan, hayvan ve insan sevgisiyle doluydu benim oğlum. Oğlumu erkenden çaldılar benden dedi. Baba Erhan Şener de davanın sonuna kadar takipçileri olacaklarını belirterek, Böyle bir ölümü hak etmiyordu. Yapanları Allah kahretsin. Yeter artık. Bu son olsun diye konuştu.
Title
Onur Şener cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı: Karaoke yapmadan şarkıyı söyle
Türkiye'yi yasa boğan Onur Şener vahşetinde şoke eden detaylar ortaya çıkmaya başladı. Ankara'da 7 yıldır aynı
eğlence mekanında sahne alan 45 yaşındaki Onur Şener, istek şarkı nedeniyle katledildi. Onur Şener'den istenen şarkının "Ölürüm Türkiyem" olduğu iddia edildi. Bir diğer iddia ise Şener, istenilen şarkıyı "karaoke" şeklinde söyleyince İlker Karakaş, "Karaoke yapmadan şarkıyı söyle" deyince tartışma başladı. İşte Türkiye'nin konuştuğu cinayetle ilgili tüm detaylar...


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.