Gündem Topkapı-Habipler tramvay seferleri durdu

Son dakika... Tramvay seferleri durdu - Topkapı-Habipler tramvay hattı ne zaman açılacak

Topkapı-Habipler tramvay seferleri durdu

Topkapı-Habipler tramvay hattındaki teknik arıza nedeniyle seferler durdu. Metro İstanbul'dan yapılan açıklamada, "T4 Tramvay Hattı Şehitlik-Topkapı istasyonları arasında devam eden bakım çalışması nedeniyle seferlerimiz Mescidi Selam- Şehitlik ve Şehitlik-Topkapı olarak yapılacaktır. Çalışmanın, 16 Mart Cuma günü tamamlanması planlanmaktadır" ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi AA
Fotoğraf: Arşiv
Fotoğraf: Arşiv

Topkapı-Habipler tramvay hattındaki teknik arıza nedeniyle seferler durdu.

Habipler istikametine gitmek üzere Topkapı durağından hareket eden tramvay, Fetihkapı durağına gelmeden henüz belirlenemeyen bir nedenle durdu.

Yolcular, kapıları açılan tramvaydan inerek yaya olarak duraklara gitti.

Bu nedenle, tramvay seferleri yapılamazken, ekipler olay yerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Metro İstanbul'dan açıklama

İstanbul'da, T4 Tramvay Hattındaki seferlerin, bakım çalışması nedeniyle Mescidi Selam- Şehitlik ve Şehitlik-Topkapı arasında yapılacağı bildirildi.

Metro İstanbul'un Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Sayın yolcularımız, T4 Tramvay Hattı Şehitlik-Topkapı istasyonları arasında devam eden bakım çalışması nedeniyle seferlerimiz Mescidi Selam- Şehitlik ve Şehitlik-Topkapı olarak yapılacaktır. Çalışmanın, 16 Mart Cuma günü tamamlanması planlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz." denildi.

Marmaray'da sis nedeniyle yoğunluk yaşandı
GÜNDEM
Marmaray'da sis nedeniyle yoğunluk yaşandı

Habibler-Topkapı tramvay seferlerinde aksama
GÜNDEM
Habibler-Topkapı tramvay seferlerinde aksama

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.