Gündem Yalnız bırakmadılar

Yalnız bırakmadılar

Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak ve Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Likoğlu’nun ev sahipliğindeki program Çamlıca Camii İmam Hatibi İshak Danış’ın Kur’an tilavetiyle başladı. Programa birçok siyasetçi, Yeni Şafak ve TVNET çalışanları ile Cambaz’ın gazeteci dostları katıldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Yalnız bırakmadılar
Mustafa Cambaz anısına düzenlenen ödül törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere siyasiler, bürokratlar, belediye başkanları, kaymakamlar, basın, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimleri, TVNET ve Yeni Şafak çalışanları katıldı.

15 Temmuz şehidi Mustafa Cambaz’ın anısına düzenlenen ödül törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM Başkan Vekili Celal Adan, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Nurettin Canikli ve Hamza Dağ, Milletvekilleri Hasan Turan, Emine Sare Aydın, Ravza Kavakçı Kan, eski Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Dünya Boks Şampiyonu Busenaz Sürmeneli katıldı.

Albayrak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri Albayrak, Bayram Albayrak, Muzaffer Albayrak, Kazım Albayrak, Mustafa Albayrak, Mesut Albayrak, Faruk Albayrak, Sinan Albayrak, Hamza Albayrak, Muhammed Albayrak ve İbrahim Karaca ile Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Likoğlu, TVNET Genel Müdürü Ömer Karaca, Piri Medya Genel Müdürü Abdullah Hanönü, Yeni Şafak eski Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, bürokratlar, belediye başkanları, kaymakamlar, basın, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimleri, TVNET ve Yeni Şafak çalışanları, şehit yakınları ve Mustafa Cambaz’ın yol arkadaşları da hazır bulundu.

​Şehit Mustafa Cambaz Fotoğraf Yarışması'nda dokuz eser ödüle layık görüldü​
FOTOĞRAF 10
Title
Haber Fotoğrafları kategorisinde Elif Öztürk Busenaz Sürmeli Olimpiyat Şampiyonu fotoğrafıyla birincilik,
Title
Sisler İçinde İstanbul fotoğrafıyla İsa Terli ikincilik,
Title
Yangından Kaçış fotoğrafıyla da Mustafa Çiftçi üçüncülük ödülünü aldı.
Title
Kültürel ve Tarihi Fotoğraflar kategorisinde Ümmü Kandilcioğlu Alem Ustası fotoğrafıyla birinciliğe,
Title
Caner Başar Edirnede Gündoğumu fotoğrafıyla ikinciliğe,
Title
Aytaç Ünal da Semazenler Konya fotoğrafıyla üçüncülüğe layık görüldü.
Title
Drone Çekimi - Serbest Haber kategorisinde ise birinciliği Müsilaj fotoğrafıyla İsmail Coşkun,
Title
ikinciliği Fatih Camisinde Bayram Namazı fotoğrafıyla Muhammed Enes Yıldırım,
Title
üçüncülüğü Flamingolar fotoğrafıyla Ramazan Çırakoğlu elde etti.
Title
​Şehit Mustafa Cambaz Fotoğraf Yarışması'nda dokuz eser ödüle layık görüldü​
15 Temmuz darbe kalkışması sırasında şehit edilen Yeni Şafak Gazetesi Foto Muhabiri Mustafa Cambaz anısına düzenlenen fotoğraf yarışmasının kazananları belli oldu. Üç farklı kategoride ödüle layık görülen dokuz kişi, ödüllerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı. İşte ödüle layık görülen dokuz eser.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.