Gündem Yargıda Birlikten önemli ziyaretler

Yargıda Birlik’ten önemli ziyaretler

Yargıda Birlik Derneği başkanlığına seçilen Birol Kırmaz, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin ve Yargıtay Genel Sekreteri Fevzi Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulundu

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Yargıda Birlik’ten önemli ziyaretler
Yargıda Birlik Derneği, Yargıtay’ın ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret etti.

Yargıda Birlik Derneği, yargıda önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Yargıda Birlik Derneği başkanlığına seçilen Birol Kırmaz, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin ve Yargıtay Genel Sekreteri Fevzi Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Yargıda Birlik’in yeni yönetimi belli oldu: Başkan Dr. Birol Kırmaz
GÜNDEM
Yargıda Birlik’in yeni yönetimi belli oldu: Başkan Dr. Birol Kırmaz

Dernek yönetimi daha sonra Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret etti. Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş’un da hazır bulunduğu ziyaret sırasında Kırmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından, meslektaşlarının sağlık kurumlarında ve havaalanlarında muhatap oldukları sorunlar, eşi farklı kurumlarda çalışan yargı mensuplarının atamalarda karşılaştıkları problemler ve meslektaşları tarafından kendilerine iletilen birçok konu dile getirildi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Milletimize yakışır bir anayasayı hep birlikte yapacağız
GÜNDEM
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Milletimize yakışır bir anayasayı hep birlikte yapacağız

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.