Gündem ZEYGEMde Hayat Dersleri başladı

ZEYGEM’de Hayat Dersleri başladı

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM) tarafından gerçekleştirilen “İletişim Çağında Hayat Dersleri” seminerleri, iletişim mesleğinin usta isimlerini Zeytinburnulu gençlerle buluşturuyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
ZEYGEM’de Hayat Dersleri başladı
​ZEYGEM’de Hayat Dersleri başladı.

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM) tarafından gerçekleştirilen “İletişim Çağında Hayat Dersleri” seminerleri, iletişim mesleğinin usta isimlerini Zeytinburnulu gençlerle buluşturuyor. Toplam 8 seanstan oluşacak seminerin ilki, 12 Ekim 2022 Çarşamba günü saat 18.00’de moderatör Serkan Fıçıcı ve konuk Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu’nun katılımıyla başlayacak. “Medya gözüyle gençlik ve gençliğin gözüyle medya” sloganıyla gençlerle buluşacak olan seminerde ağırlıklı olarak; radyo, sinema, televizyon ve gazetecilik konuları ele alınacak. Zeytinburnu Belediyesi, yeni eğitim-öğretim yılında birçok kursu faaliyete geçirecek.

İstanbul’un en eski mozaikleri yerini buldu
HAYAT
İstanbul’un en eski mozaikleri yerini buldu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.