Hakkâri Referandum Sonuçları 2017 Hakkâri seçim sonuçları!
ÖZGÜN

Hakkâri Referandum Sonuçları 2017 Hakkâri seçim sonuçları!

Referandum Sonuçları 2017 Hakkâri Sonuçları. 16 Nisan 2017 İşte evet hayır oranları. Hakkâri 16 Nisan Referandumunda sonuçlar ne durumda?. İşte Hakkâri referandum sonuçları evet hayır oranları

Haber Merkezi Diğer

Referandum seçim sonuçları 2017 Hakkâri sonuçları sabırsızlıkla bekleniyordu. Türkiye ve Hakkâri için en çekişmeli seçimlerden biri oldu. Hakkâri halkı erkenden kalkıp sandığa gitti. Birçok parti hayır çatısında birleşirken Ak Parti ve MHP evet çatısında birleşti.
Hakkâri' evet hayır oranı ne olacak? Referandum Sonuçları Hakkâri' evet hayır oranı tüm detaylarıyla Hakkâri seçim sayfamızda!

Hakkari Referandum Sonuçları 2017

Hakkari Çukurca Referandum Sonuçları 2017
Hakkari Hakkari Merkez Referandum Sonuçları 2017
Hakkari Şemdinli Referandum Sonuçları 2017
Hakkari Yüksekova Referandum Sonuçları 2017

Hakkâri, Türkiye'nin doğusunda yer alan il ve en kalabalık altmış ikinci şehri. 2016 sonu itibarıyla 267.813 kişilik nüfusa sahiptir.[3] Tamamı Doğu Anadolu Bölgesi'nin doğusunda yer alır. Yüzölçümü bakımından Türkiye'nin kırk yedinci büyük ilidir. Güneyinde Irak, batısında Şırnak, kuzeyinde Van, doğusunda ise İran vardır.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.