Hayat Ağaçlar kitap açtı

Ağaçlar kitap açtı

Tekkeköy Atatürk İlkokulu ile Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesi iş birliğinde kitap okumak ve bireylerin okuduğu kitabı paylaşma noktasında farkındalık oluşturmak maksadıyla düzenlenen ağaçlar kitap açtı etkinliği yapıldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Ağaçlar kitap açtı
Ağaçlar kitap açtı etkinliği

Kitap okuma, okunan kitapları paylaşma ve beraber kitap paylaşmanın mutluluğunu yaşamanın öneminin amaçlandığı etkinlikte 500 den fazla kitap, kitapseverler ile buluşturuldu.

Etkinlik kapsamında öğrenciler tarafından Atatürk İlkokulu’ndan Tekkeköy ilçe meydanına ve Atatürk Bulvarı’ndan Hacı Ali Ekinci Bulvarı’na kadar olan tüm ağaçlar kitaplarla süslendi. Renkli etkinlik kapsamında öğrenciler ağaçları süsleyerek meydana geldiklerinde ilçe meydanında kitap okuyarak farkındalık oluşturdular.

İlçe Halk Kütüphanesi ile Atatürk İlkokulu öğretmenleri Evren Çelik ve Fatma Tülay Genç’in hazırladığı ağaçlar kitap açtı etkinliğine Tekkeköy Kaymakamı Edip Çakıcı, Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi Aydın Karmil, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya ve şube müdürleri, Atatürk İlkokulu Müdürü Seydi Ahmet Akgül, İlçe Halk Kütüphanesi Sorumlusu Cengiz Korkmaz ile çok sayıda veli katıldı.

Yangınla hayalleri de kül oldu
HAYAT
Yangınla hayalleri de kül oldu

Hercai'de oyuncu değişikliği
HAYAT
Hercai'de oyuncu değişikliği

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.