Hayat Ağaoğlundan skandal Taksim yorumu

Ağaoğlu'ndan skandal Taksim yorumu

İstanbul'da geçtiğimiz hafta İstiklal Caddesi üzerinde bir canlı bombanın kendini patlamasıyla 5 kişi hayatını kaybetti, 39 kişi yaralandı. Terör saldırısının gerçekleştiği noktaya birçok kişi karanfil bıraktı. İstiklal'e giderek gül bırakan işadamı Ali Ağaoğlu'nun skandal "Millet fakir karanfil bırakıyor, ben gül bırakıyorum" ifadeleri ise büyük tepki gördü.

Diğer
Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde meydana gelen terör saldırısının ardından Ali Ağaoğlu, eşi ve oğluyla birlikte İstiklal Caddesi üzerindeki olay yerine giderek, kırmızı gül bıraktı.

En Son Haber'de yer alan habere göre olayın ardından bugün konuya değinen Ağaoğlu, İstiklal Caddesi'ne gittiği günü anlatarak "Benim için güzel bir nostalji oldu, 15 yıldır gitmemiştim İstiklal Caddesi'ne.. Millet fakir karanfil bırakıyordu, ben gül bıraktım" diyerek espri yaptı.

Ağaoğlu, "O gün ortanca hanımın doğum günü vardı, boğaza yemeğe götürecektim. Bir anda aklıma geldi, hanımı ve oğlumu aldım. 15 senedir İstiklal Caddesi'ne gitmemiştim, güzel bir nostalji oldu. Gittim, olay yerinin olduğu yere millet fakir karanfil bırakıyordu ben gül bıraktım" dedi.

Konuşmanın sosyal medyada paylaşılmasıyla birlikte pek çok kişi ünlü iş adamına tepki gösterdi.

Ali Ağaoğlu'ndan skandal anma 'yorumu'
OYNAT 00:43
Ali Ağaoğlu'ndan skandal anma 'yorumu'
Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, cumartesi günü Taksim'de canlı bomba saldırısının yapıldığı yere yaşamını yitirenleri anmak için gül bıraktı. Ancak Ağaoğlu'nun kendi üslubuyla anlattığı olay sosyal medyada tepki çekti.


/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.