Hayat AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Zengin içerik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: Zengin içerik

Gündemin yanı sıra sanattan spora, kültürden bilime sahip olduğu özgün bölümlerle de okuyucularına zengin bir içerik sunan Yeni Şafak Gazetesi, inanıyorum ki bundan sonra da aynı duruş ve hassasiyetle basın-yayın camiamızı zenginleştirmeye devam edecektir.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: Zengin içerik
Mahir Ünal

Yeni Şafak gazetesi, 25 yıl boyunca ortaya koymuş olduğu ilkeli yayıncılık anlayışı ve doğru haber hassasiyeti ile sadece örnek bir yayın mecrası olmamış; milletimizin güven ve takdirlerine de mazhar olmuştur. Gündemin yanı sıra sanattan spora, kültürden bilime sahip olduğu özgün bölümlerle de okuyucularına zengin bir içerik sunan Yeni Şafak Gazetesi, inanıyorum ki bundan sonra da aynı duruş ve hassasiyetle basın-yayın camiamızı zenginleştirmeye devam edecektir. Çeyrek asra ulaşan yayın hayatı ile ülkemiz basın-yayın camiasına önemli katkılar sunan Yeni Şafak gazetesinin 25’nci yılını kutluyor, yayın hayatında başarılar diliyorum.

Çevre ve Şehircilik Bakanı
Murat Kurum: Örnek habercilik
HAYAT
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: Örnek habercilik

Süper bakan Derviş’le gelen IMF vesayeti
HAYAT
Süper bakan Derviş’le gelen IMF vesayeti

Özlem Albayrak: Bir idealin izinde çeyrek asır
HAYAT
Özlem Albayrak: Bir idealin izinde çeyrek asır

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.