Hayat Arda Kural metrobüste görüntülendi

Arda Kural metrobüste görüntülendi

Uzun bir aradır ortalıklarda gözükmeyen Arda Kural'ın metrobüste çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arda Kural’ın rahatsızlığının yeniden nüksetti.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Arda Kural
Arda Kural

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arka Kural’ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği ortaya çıktı.

Ses sanatçısı Onur Akay, ünlü oyuncunun metrobüste çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

Akay, Kural'ın fotoğraflarını paylaştığı yazısında şu ifadeleri kullandı: “2008 yılında son filminden parasını alamayınca depresyona girmişti Arda Kural… Önceleri tedavi olmayı kabul etmemişti. 2012 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin K2 Servisi’ne yatırılmış ve Kural’a ‘Psikonevroz’ teşhisi konulmuştu. Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti. Ancak projelerde yer bulamayan Arda’nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor.”

Arda Kural

RTÜK gündüz kuşağı programlarını mercek altına aldı
HAYAT
RTÜK gündüz kuşağı programlarını mercek altına aldı

Hande Erçel annesini kaybetti
HAYAT
Hande Erçel annesini kaybetti

Yıllarca insanları güldürmüştü şimdi işsiz
HAYAT
Yıllarca insanları güldürmüştü şimdi işsiz

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.