|

Ercan Yazgan'dan iyi haber

"Bizimkiler" dizisinin Kapıcı Cafer tiplemesi ile tanınan Ercan Yazgan, geçtiğimiz hafta felç geçirmiş ve özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Hastane yetkililerinden alınan bilgiye göre, Ercan Yazgan’ın sağlık durumunun aldığı fizik tedavi ile iyiye gittiği öğrenildi.

Yeni Şafak
09:48 - 1/03/2018 Perşembe
Güncelleme: 13:07 - 1/03/2018 Perşembe
IHA
Medikal tedavisi devam eden Yazgan'ın genel sağlık durumu iyiye gittiği öğrenildi.
Medikal tedavisi devam eden Yazgan'ın genel sağlık durumu iyiye gittiği öğrenildi.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ercan Yazgan, geçirdiği felç nedeniyle tedavi altına alınmıştı. Alınan bilgiye göre, özellikle oynadığı televizyon dizileriyle tanınan Ercan Yazgan, hafta içi felç geçirerek Sultanbeyli'deki özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisine hastanede devam edilen Yazgan'ın sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.


Herhangi bir risk yok

Usta oyuncunun doktoru yaptığı açıklamada Yazgan'ın durumunun iyiye gittiğini söyledi. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ercan Yazgan'ın sağlık durumu hakkında iyi haber geldi. Perihan Abla dizisindeki Şoför İsmet ve Bizimkiler dizisinde Kapıcı Cafer tiplemeleriyle tanınan tiyatro, oyuncusunun sağlık durumunun iyiye gitti öğrenildi. Yazgan'ın son durumu ile ilgili bilgi veren doktoru Yazgan için herhangi bir risk olmadığını söyledi.

Yazgan'ın sağlık durumunun her gün daha iyiye gittiğini belirten Uzman Dr. Nilay Değirmenci, "Ercan Yazgan, Cumartesi akşam Nöroloji polikliniğimize başvurdu. Beyin damar tıkanıklığı tanısını koyduk ve hemen yatışını yaptık. Medikal tedavisi devam eden Yazgan'ın genel sağlık durumu iyiye gidiyor. Genel durumu ile ilgili bir risk yok" dedi.

#Ercan Yazgan
#Oyuncu
6 yıl önce