Hayat Erdoğana duygulandıran mektup

Erdoğan'a duygulandıran mektup

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gelen mektubu, "İşte Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındaki güç bu!" notuyla paylaştı. Kurstaki öğrenciler tarafından gönderilen mektupta yazanlar ise okuyanları duygulandırdı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Erdoğana öğrencilerden gelen mektup duygulandırdı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gelen mektubu sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan paylaştı. Mesajında, "Cumhurbaşkanımız Anadolu’dan tüm mazlum coğrafyalara kadar 7’den 70’e milyonların duasında" ifadelerine yer veren Altun, mektubu "İşte Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındaki güç bu!" notuyla paylaştı.

Hatim hediye ettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderilen mektupta şu ifadelere yer verildi:

  • "Esselamü Aleyküm, Tayyip Dedemiz; Türk milletimizi içinde bulunduğu bataklıktan, yaptığın ve yapacağın iyilik ve hayırlar ile çıkardığın ve tüm Muhammed (S.A.V.) ümmetine sahip çıktığın için binlerce kez teşekkür ederiz. Teheccüd namazlarımızın sonunda dualarımız hep seninle. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin, bu dava hiçbir zaman son bulmasın, amin.
  • Hani derler ya, 'Cennet ehli az olurmuş', biz de cennet bahçesinde 9 talebeyiz, inşallah bu mektubu okursun. Okuduğunuzda sizin ve hanımınızın kursa gelmesi için dualar ediyoruz. Hepimiz bu devlet, bu vatan için elimizden geleni yapacağız. Gerçekten sizi dört gözle bekliyoruz, bunun hürmetine size 50 hatim 156 Yasin-i Şerif hediye ediyoruz. Seni seviyoruz."

Engin Altan Düzyatan'dan Burak Özçivit açıklaması
HAYAT
Engin Altan Düzyatan'dan Burak Özçivit açıklaması

Nusret otel için imzayı attı: Benim için hayaldi
HAYAT
Nusret otel için imzayı attı: Benim için hayaldi

Oyuncak itfaiye aracıyla dünyalar onun oldu
HAYAT
Oyuncak itfaiye aracıyla dünyalar onun oldu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.