Hayat Fransadan Nusrete teklif 1 hafta vejetaryen hayatı geçir

Fransa'dan Nusret'e teklif: 1 hafta vejetaryen hayatı geçir

Fransa'da sosyal içerikler yayınlayan ünlü web sitesinin yazarı Pharell Arot, et tuzlama hareketiyle dünya çapında ün kazanan Nusret Gökçe'ye 1 haftalık Fransız köyünde vejetaryen hayatı geçirmeyi teklif etti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Fransadan Nusrete teklif: 1 hafta vejetaryen hayatı geçir
Nusret Gökçe, teklifi henüz kabul etmedi.

Fransa'da sosyal içerikler yayınlayan ünlü web sitesinin yazarı Pharell Arot, et tuzlama hareketiyle dünya çapında ün kazanan Nusret Gökçe'ye ilginç bir teklifte bulundu. Arot, Nusret'e Fransa'nın bir köyünde 1 hafta vejetaryen hayatı geçirmeyi teklif etti.

"Etleri bırakma zamanı"

Fransa'da ünlü bir sosyal içerik platformu yazarı Pharell Arot, Nusret Gökçe'ye ilginç bir teklifte bulundu. Fransız sitesinde Nusret'e teklifini yayınlayan yazar, önce Gökçe'nin kim olduğuna değindi, ardından kendisine teklifini sundu. "Etlere tokat atıp bıçak darbeleri ile hırpalamayı bırakma zamanı. Salt Bea'ye teklifimiz var" diyen Arot, Nusret Gökçe'ye teklifte bulundu.

1 haftalık vejetaryen tatili teklif etti

Fransa'nın kırsalında bulunan ve doğal yaşamı ile bilinen Lozere bölgesinde 1 haftalık vejetaryen tatili teklif etti. "Gerekirse kendisine havuzlu bir ev de buluruz" diyen Arot, "Doğanın verdiklerini toplamaya gideriz, onlara şiddet uygulamayız, yan köyle kombu çayı mayasını değiş tokuş yaparız ve koyun peyniri yapmayı öğreniriz" ifadelerini kullandı. Arot, Nusret'in sosyal medya hesabına teklifi ulaştırdığını aktarırken, şimdilik Nusret'ten bir cevap alamadığı öğrenildi.

Suriyeli Maya'nın hayali gerçekleşti
HAYAT
Suriyeli Maya'nın hayali gerçekleşti

Canan Karatay: Bulaşık makinem bile yok
HAYAT
Canan Karatay: Bulaşık makinem bile yok

Emel Müftüoğlu: İdamı desteklemiyorum
HAYAT
Emel Müftüoğlu: İdamı desteklemiyorum

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.