Hayat Gamze Özçelikten Abdülmetin Balkanlıoğlu tweeti

Gamze Özçelik'ten Abdülmetin Balkanlıoğlu tweeti

İsmailağa camiasının önde gelen isimlerinden Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca kalp krizi geçirerek vefat etti. Ünlü sanatçı Gamze Özçelik, Balkanlıoğlu Hoca'nın ardından tweet atarak, "Kudüs ziyareti sırasında yollarımız kesişmişti. Fazla sohbet etme imkanı bulamasak da, her halinden davasına olan aşkı okunuyordu" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Gamze Özçelikten Abdülmetin Balkanlıoğlu​! Abdülmetin Balkanlıoğlu vefat etti
Vefat haberinin ardından Twitter'da binlerce tweet atıldı.

İsmailağa camiasının önde gelen isimlerinden Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca kalp krizi geçirerek vefat etti. Balkanlıoğlu, Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu.

Vefat haberinin ardından Twitter'da konuşulan Abdülmetin Hoca sevenlerini yasa boğdu.

Binlerce tweet atılırken en dikkat çekenlerden biri de ünlü sanatçı Gamze Özçelik'in oldu. Abdülmetin Balkanlıoğlu ile Kudüs ziyaretinde tanıştıklarını söyleyen Özçelik şunları yazdı:

"Abdülmetin Balkanlıoğlu... Filistin topraklarında, Kudüs ziyareti sırasında yollarımız kesişmişti. Fazla sohbet etme imkanı bulamasak da, her halinden davasına olan aşkı okunuyordu. Hakka yürümüş. Mekanı cennet olsun. İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn."

Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca vefat etti
GÜNDEM
Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca vefat etti

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.