Hayat "Geçmişten Günümüze Ara Güler"

"Geçmişten Günümüze Ara Güler"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarını çekmesi üzerine linç edilmeye çalışılan Ara Güler için İstanbul Adalet Sarayı'nda kendi fotoğraflarından oluşan bir sergi düzenlendi.

Haber Merkezi Diğer
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Kısıklı'daki konutunda ziyaret edip fotoğrafladığı için linç edilmek istenen fotoğrafçı Ara Güler için İstanbul Çağlayan'daki Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz İstanbul Adalet Sarayı Yerleşkesi'nde bir fotoğraf sergisi düzenlendi.

Güler'in kendi fotoğraflarının yer aldığı "Geçmişten Günümüze Ara Güler" adlı sergi dün açıldı. Güler, Erdoğan'ı Kısıklı'daki konutunda ziyaret edip, ailesiyle beraber fotoğraflarını çekmişti. Bu nedenle linç edilmeye çalışılan Güler'e Türkiye Foto Muhabirleri Derneği sahip çıkmış, derneğin yazılı açıklamasında "O foto muhabiri. Güler'in Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarını çekmesi kadar doğal bir durum olamaz" denmişti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.