Hayat Haluk Levent 16 yaşındaki gencin umudu oldu

Haluk Levent 16 yaşındaki gencin umudu oldu

Haluk Levent 16 yaşındaki gencin umudu oldu

Geçtiğimiz yıl çalıştığı yerde iş kazası geçiren ve eliyle bacağını kaybeden 16 yaşındaki genç protez istiyordu. Haluk Levent'in ulaştığı Ali ile ilgili gerekli yardımlar toplantı ve protez bacakla el alındı. Levent, yardımseverlere teşekkür ederken, Ali'nin yürüdüğü anları Twitter'dan paylaştı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Haluk Levent
Haluk Levent

Kurucusu olduğu AHBAP ile ihtiyacı olan herkesin yardımına koşan Haluk Levent, yine bir gencin umudu oldu.

16 yaşında olan Ali, geçtiğimiz yıl sigortasız olarak çalıştırıldığı iş yerinde kaza geçirdi. Bacağını ve elini kaybeden Ali'nin imdadına Haluk Levent ve AHBAP yetişti.

Ali'yi evinde ziyaret eden ve protez almak için harekete geçen Haluk Levent, kısa sürede yardımseverlerin desteğiyle gerekli olan parayı topladı.

Ali'nin yürüdüğü anları sosyal medya hesabından paylaşan Haluk Levent'in o gönderisi:

Haluk Levent 16 yaşındaki gencin umudu oldu
OYNAT 00:15
Haluk Levent 16 yaşındaki gencin umudu oldu
Geçtiğimiz yıl çalıştığı yerde iş kazası geçiren ve eliyle bacağını kaybeden 16 yaşındaki genç protez istiyordu. Haluk Levent'in ulaştığı Ali ile ilgili gerekli yardımlar toplandı ve protez bacakla el alındı. Levent, yardımseverlere teşekkür ederken, Ali'nin yürüdüğü anları Twitter'dan paylaştı.


/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.