Hayat Hande Erçelin annesinin durumu ağırlaştı

Hande Erçel'in annesinin durumu ağırlaştı

Kanser hastası olan annesine kök hücre donörü olacak olan oyuncu Hande Erçel'in annesinin durumunun kötüye gittiği öğrenildi.

Haber Merkezi Diğer
Hande Erçel ve annesi
Hande Erçel ve annesi

Hande Erçel’in bir süredir hastanede tedavi gören annesinin durumu ağırlaştı.

Annesinin son durumu ile ilgili olarak "Güzel gidiyor her şey yolunda. İnşallah bir aksilik olmaz. İyileşme sürecine geçtik" demişti.

Annesine kök hücre donörü olacağını da söyleyen Erçel'in annesinden üzen bir haber geldi. Hastanede tedavisi devam eden Erçel'in annesinin durumunun ağırlaştığı öğrenildi.

Oyuncu Hande Erçel annesine donör oluyor
HAYAT
Oyuncu Hande Erçel annesine donör oluyor

Yıllarca insanları güldürmüştü şimdi işsiz
HAYAT
Yıllarca insanları güldürmüştü şimdi işsiz

Netflix Hakan Muhafız'ın yeni sezonlarını onayladı
HAYAT
Netflix Hakan Muhafız'ın yeni sezonlarını onayladı

Abone Ol Google News
Bayramda aileler Şile'deki apart otelleri tercih etti
Gündem

Bayramda aileler Şile'deki apart otelleri tercih etti

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında getirilen 4 Ramazan Bayramı kısıtlaması, apart otel sahiplerine yaradı. Tatilini evinde geçirmek istemeyen aileler, yasaktan önce Şile'de bulunan apart otelleri tercih ederken, oda tipi oteller müşteri bulmakta zorlandı.
Çavuşoğlu'nun
Gündem

Çavuşoğlu'nun "Doğu Akdeniz'de kararlılık" vurgusu Rum Yönetimi'ni endişelendirdi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, "Rum tarafı KKTC’nin tavsiyelerini, tekliflerini dikkate alsaydı, paylaşmayı öğrenseydi bu gerginlikler olmazdı" açıklamaları Güney Kıbrıs'ta gündem oldu. Rum basını Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki kararlılığını manşetlerine taşıdı. Gazeteler, "Türkiye'nin Akdeniz'deki sondajları durmayacak" başlıklarını kullandı. Bakan Çavuşoğlu'nun Doğu Akdeniz'le ilgili açıklamalarının kararlılık mesajı olduğuna işaret edilen haberlerde, "Kıbrıs Rum Kesimi paylaşmayı öğrenmiş olsaydı bu gerginlikler olmayacaktı" ifadelerine yer verdi. Çavuşoğlu'nun Kıbrıslı Türklerin Akdeniz'deki çıkarlarında ısrarcı olduğu vurgulanan haberlerde, "Kıbrıslı Rumlar uzlaşsın" başlıklarını öne çıkardı.
Netanyahu: İlhak planında geri adım atılmayacak
Dünya

Netanyahu: İlhak planında geri adım atılmayacak

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, uluslararası kamuoyundan gelen tepkilere rağmen işgal altındaki Batı Şeria'da yer alan yasa dışı Yahudi yerleşim birimlerinin "ilhak" planında değişikliğe gitmeyeceklerini söyledi. Netanyahu, "Batı Şeria'da egemenliğimizi uygulamak için 1948'den bu yana elimize geçmeyen bir fırsata sahibiz ve bunun kaçmasına izin vermeyeceğiz." ifadesini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.