Hayat Hazine ve Maliye BakanıBerat Albayrak En zor dönemeçlerdeilkeli duruş sergiledi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: En zor dönemeçlerde ilkeli duruş sergiledi

Türkiye’nin en zor dönemeçlerinde demokrasiden yana ve ilkeli duruşu ile Yeni Şafak gazetesi, Türk medyası içerisindeki yerini muhafaza etmektedir.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Hazine ve Maliye Bakanı
Berat Albayrak: En zor dönemeçlerde
ilkeli duruş sergiledi
Berat Albayrak

Demokrasilerin işleyişinde bağımsızlığını ve değerlerini koruyabilen medya kurumlarının önemi büyüktür. Ülkemizin içinden geçtiği her zorlu süreç, demokrasi ve milli değerleri özümseyen bir medyanın rolünün önemini kanıtlamıştır.

Türkiye’nin en zor dönemeçlerinde demokrasiden yana ve ilkeli duruşu ile Yeni Şafak gazetesi, Türk medyası içerisindeki yerini muhafaza etmektedir.

Hafızalardaki yerini koruyan 28 Şubat sürecinde, baskıcı zihniyete teslim olmayan Yeni Şafak gibi kurumlarımız, Türk demokrasi tarihinde unutulmayacak bir yere sahip olmuşlardır. O dönemdeki korkusuz yayın politikası ile Yeni Şafak gazetesi, ipotek konulmak istenen millet iradesinin medyadaki izdüşümü olmuştur.

Gazeteci bir babanın oğlu olarak, yaşadığımız zor dönemlerde medyanın milletinin değerlerinden yana durmasının ne kadar kıymetli olduğunun farkındayım.

Türkiye’nin geleceğinin güçlü temeller üzerinde inşa edilebilmesi için ilkeli, bağımsız ve toplumun değerleri ile barışık medya kurumlarının önemi yadsınamaz.

25 yıldır Türk medyasının en önemli seslerinden biri olan Yeni Şafak ailesinin, kuruluş yıldönümlerini kutluyorum. Bu çizginin çeyrek asırdır sürdüğünü görmek bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Bugünden sonra da demokrasiden ve milletimizden yana olan ilkeli yayın politikasını sürdüreceğine olan inancım tamdır.

TBMM Başkanı
Mustafa Şentop: Zorlu
yılların tanığı
HAYAT
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Zorlu yılların tanığı

Cumhurbaşkanı
Recep Tayyip Erdoğan: Yeni Şafak Türkiye’nin beka mücadelesine tanık
HAYAT
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Yeni Şafak Türkiye’nin beka mücadelesine tanık

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.