Hayat İçişleri BakanıSüleyman Soylu Abartı ve sansasyondan uzak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Abartı ve sansasyondan uzak

Yeni Şafak gazetesinin, abartılı ve sansasyonel yayın anlayışından uzak, milli değerleri ön planda tutan meslek ahlâkını ve ülke menfaatini önceleyen yayıncılık anlayışı, her türlü takdirin üzerindedir.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İçişleri Bakanı
Süleyman Soylu: Abartı ve sansasyondan uzak
Süleyman Soylu

Bilginin ve bilgi kirliğinin çağı olarak nitelendirebileceğimiz 21. yüzyılda insanların güvenebileceği bir haber kaynağının değeri her geçen gün daha fazla artmaktadır.

Bu konuda çeyrek asırdır takdire şayan bir duruş sergileyen Yeni Şafak gazetesi, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana özgür, tarafsız ve ilkeli basının ve gazeteciliğin önemli temsilcilerinden birisi olmuştur.

Özellikle ülkemizin ciddi sınavlardan geçtiği, ülke gündeminin birtakım mahfillerce kasıtlı olarak manipüle edilmeye çalışıldığı son on yıllık periyotta Yeni Şafak gazetesinin, abartılı ve sansasyonel yayın anlayışından uzak, milli değerleri ön planda tutan meslek ahlâkını ve ülke menfaatini önceleyen yayıncılık anlayışı, her türlü takdirin üzerindedir.

Bir kuyumcu hassasiyetiyle 25 yıldır gazetecilik yapan ve ortaya koyduğu çizgiyle milletimizin gözü kulağı olan Yeni Şafak Gazetesi’ne şükranlarımı sunuyor, başarılarının devamını diliyor, hazırlanmasından, dağıtımına kadar her noktasında emeği geçen bütün çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

TBMM 28. Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı
Binali Yıldırım: Hakk’ın ve haklının sesi
HAYAT
TBMM 28. Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı Binali Yıldırım: Hakk’ın ve haklının sesi

Hazine ve Maliye Bakanı
Berat Albayrak: En zor dönemeçlerde
ilkeli duruş sergiledi
HAYAT
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: En zor dönemeçlerde ilkeli duruş sergiledi

TBMM Başkanı
Mustafa Şentop: Zorlu
yılların tanığı
HAYAT
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Zorlu yılların tanığı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.