Hayat Kavcıoğlunun acı günü Kardeşi son yolculuğuna uğurlandı

Kavcıoğlu’nun acı günü: Kardeşi son yolculuğuna uğurlandı

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun koronavirüs tedavisi görürken hayatını kaybeden 51 yaşındaki kız kardeşi Serap Rabia Görcü son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Görcü’nün ailesi ve yakınlarının dışında, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Likoğlu da katıldı.

Abone Ol Google News
Mustafa İlhan Yeni Şafak
​Kavcıoğlu’nun acı günü​: Kardeşi son yolculuğuna uğurlandı
Şahap Kavcıoğlu (Sol)

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun 51 yaşında vefat eden kız kardeşi Serap Rabia Görcü dün son yolculuğuna uğurlandı. Görcü, Ümraniye Kocatepe Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

  • Cenaze törenine Görcü’nün ailesi ve yakınlarının dışında, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati başta olmak üzere, Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Likoğlu’nun yanısıra finans ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.