Hayat Kedilere sarılacak biri aranıyor

Kedilere sarılacak biri aranıyor

İrlanda'nın başkenti Dublin'de bir veteriner kliniği, kedilere bakıp onlara sarılma işini yapacak birini arıyor. Facebook'tan paylaşılan iş ilanında işe alınacak kişiden, farklı tonlarda miyavlayan kedinin ne demek istediğini anlaması da bekleniyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Kedilere sarılacak biri aranıyor
Kedilere bakması için aranan kişide aranan özellikler dikkat çekiyor.

Dublin'de bulunan Just Cats isimli veteriner kliniği pek çok insanın ilgisini çeken bir iş için çalışan aradığını duyurdu.

Yayınlanan iş ilanına göre, aradıkları ideal adayın, mahallesindeki sokak kedilerini besliyor olması, kedilerin farklı tonlardaki miyavlamalarının ne anlama geldiğini anlayabilmesi, kedilere uzun süre boyunca sarılıp okşayacak nazik ellere sahip olması ve kendisini huzursuz hisseden kedileri sakinleştirebilecek biri olması gerekiyor.
Takipçilerden yorum yağmuru: Hayalimdeki iş

Sputnik News'in haberine göre; bunların dışında işe alınacak kişinin, İrlanda Veterinerlik Konseyi tarafından tanınan bir yeterlik belgesine sahip olması gerektiği de belirtiliyor.

Bu işte çalışanlara ne kadar maaş verileceği bilgisiyse iş ilanında yer almıyor. İşe başvuracak çok sayıda aday olacakmış gibi görünüyor. Zira kliniğin Facebook sayfasında yayınlanan iş ilanının altına yorum yazan pek çok kişi, bu işin, 'hayalindeki iş' olduğunu yazdı.

İşte ilgi gören iş ilanı:

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.