Hayat Mehmet Ali Erbilin şiddet yüzünden yoğun bakımda olduğu iddia edildi

Mehmet Ali Erbil'in şiddet yüzünden yoğun bakımda olduğu iddia edildi

İki ayı aşkın süredir yoğun bakımda olan sunucu Mehmet Ali Erbil ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Erbil'in düştüğü için değil arkadaşının ailesi tarafından darp edildiği için yoğun bakımda olduğu söylendi. Kız kardeşi Yeşim Erbil, iddiaları yalanladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Mehmet Ali Erbilin şiddet yüzünden yoğun bakımda olduğu iddia edildi
Mehmet Ali Erbil, 70 gündür yoğun bakımda.

Evinde düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda 70 günü geride bıraktı. Konuşmaya ve yemek yemeye başlayan Erbil, hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Mehmet Ali Erbil'in arkadaşının ailesi tarafından saldırıya uğradığı ve darp nedeniyle hastanelik olduğu iddia edildi. 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Yeşim Erbil iddialara canlı yayında yanıt verdi.

Prof. Dr. Yeşim Erbil şöyle konuştu:

  • "Heralde kurdukları sayfa takipçi alsın diye yapıyorlar. Öyle bir şey olsa adli olay saklamak mümkün değil. Başa gelenler 70 gün oldu bu yaşadığı, geçirdiği şeyler darpla olacak şeyler değil. Ne diyeyim ki? Hiç öyle bir şey yok. Zaten gizleyemezsiniz ki... Adli bir olay... Böyle büyük bir olayı nasıl gizleyeceksiniz? Öyle bir şey olsa yapanların da bir şekilde cezalandırılması gerekir. Gizlenir mi? Öyle bir şey söz konusu değil."

İbrahim Tatlıses ekrana dönüyor
HAYAT
İbrahim Tatlıses ekrana dönüyor

Çukur'a iki isim veda etti
HAYAT
Çukur'a iki isim veda etti

Diriliş Ertuğrul'da kılıçların çekildiği sahnede kaza: Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı
HAYAT
Diriliş Ertuğrul'da kılıçların çekildiği sahnede kaza: Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.