Hayat Mustafa Cambaza ödül

Mustafa Cambaz'a ödül

'1. Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması kapsamında 15 Temmuz Şehidi Yeni Şafak muhabiri Mustafa Cambaz'a özel ödül verilecek. Ödül töreni 22 Şubat'ta Ankara'da düzenlenecek.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yeni Şafak muhabiri 15 Temmuz Şehitleri'nden Mustafa Cambaz'a Özel Ödül verilecek.
Yeni Şafak muhabiri 15 Temmuz Şehitleri'nden Mustafa Cambaz'a Özel Ödül verilecek.

KABİP STK'larda Kadın Birliği Platformu, bu yıl ilk kez düzenlediği '1. Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması' kapsamında Yeni Şafak muhabiri 15 Temmuz Şehitleri'nden Mustafa Cambaz'a Özel Ödül verecek. Ödülü takdim etmek için Alpaslan Cambaz'ı 22 Şubat'taki törene davet ettiklerini söyleyen Yarışmanın Danışma Kurulu Üyesi Hatice Tekcan, "Ödül töreni öncesi Mustafa Cambaz'ı bir programla anacağız" dedi. "Öze Dönüş Hareketi" kapsamında düzenlenecek yarışmanın teması "Komşum ve Ben" olarak belirlendi. Yarışma, giderek yok olmaya başlayan bu değerlerimizi genç ve gelecek nesillere özgün, eğlenceli, düşündürücü ve renkli bir şekilde komşuluğun önemini ve güzelliğini hatırlatmayı ve bu değerlerimizi tekrar canlandırmayı amaçlıyor. KABİP'in Keçiören Belediyesi ile birlikte düzenlediği yarışmaya 15 Şubat'a kadar katılım yapılabiliyor.

TÖREN 22 ŞUBAT'TA

Ödül töreni 22 Şubat 2018 tarihinde Neşet Ertaş Kültür Merkezi'nde yapılacak. Yarışmanın jürisinde Tangül Sınav, Görkem Yeltan, Mehmet Güreli, Ali Nuri Türkoğlu, Yaşar Taşkın Koç, Gülcan Tezcan, Ayşe Olgun, Sümeyye Kavuncu, Zeynep Zelan, Burcu Çetinkaya, Ayşe Keşir, Muhammet Erkam Bülbül ve Elif Güveyler yer alıyor.

Abone Ol Google News
İçişleri Bakanı Soylu: 12 köye ulaşım konusunda sıkıntı yaşıyoruz
Gündem

İçişleri Bakanı Soylu: 12 köye ulaşım konusunda sıkıntı yaşıyoruz

İçişleri Bakanı Soylu, Rize'de yaşanan sel felaketi sonrasında bölgeye giderek yaptığı incelemeler sonrasında açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu bölgede 12 köye ulaşımda sıkıntı yaşandığını ifade etti. Soylu "Toplam 11 yaralımız söz konusu ve 1 de kaybımız var. Sayın Cumhurbaşkanımız özellikle de hem müdahale hem de yaraların sarılması hususunda talimatları söz konusudur. Bütün çalışmalar ona göre yapılacak. Hasar tespitleri ona göre yapılacak" dedi.
Kanlı plan Tel Abyad’da engellendi: Hainler Türkiye'nin bir metropol şehrini kana bulayacaktı
Dünya

Kanlı plan Tel Abyad’da engellendi: Hainler Türkiye'nin bir metropol şehrini kana bulayacaktı

Barış Pınarı Harekatı ile terör örgütlerinden temizlenen Tel Abyad’da yapılan istihbari çalışmalarla saldırı planı deşifre edildi. Bir binada PKK’ya ait olduğu tespit edilen 760 kilogram patlayıcı ele geçirildi. Teröristlerin patlayıcıları Türkiye’ye sevk edecekleri ve metropollerde kanlı eylem planladıkları belirlendi.
Çocuk ticareti mi yapılıyor? 10 bin dolara satılan plastik bir masa için iki cinsiyet seçeneği çıkıyor
Dünya

Çocuk ticareti mi yapılıyor? 10 bin dolara satılan plastik bir masa için iki cinsiyet seçeneği çıkıyor

ABD, iki gündür insan ticaretine ilişkin korkunç haberlerle çalkalanıyor. Dünyanın önde gelen online mobilya mağazalarından Wayfair’in internet sitesi üzerinden çocuk kaçakçılığı yaptı iddia edildi. Skandal, Wayfair’deki fahiş fiyatların incelenmesi ile patlak verdi. Ürünlere ABD’da kayıp çocukların isimlerinin verildiği öne sürülüyor. Örneğin aranan bir çocuğun adı “Reynold Halley”, sitede 4 bin dolara satılan halının markası “Reynold Hand”. Aynı model halıların normal değeri 20 dolar civarında. Bazı mobilyalara tıklandığında ise giyimde olması gereken boy/beden ölçüleri yazılıyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.