Hayat Necati Şaşmaz sözünü tuttu

Necati Şaşmaz sözünü tuttu

Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı İlçesi’nde vatandaşlarla buluştuğu bir toplantı organize etmişti. Toplantıda Yakaçiftlik Kadın Kolları Başkanı, Türel’den bölgelerindeki bir engelli için akülü araba talep ettiğinde toplantıyı izleyen Necati Şaşmaz da, bu arabayı kendisinin alacağını söylemişti. Şaşmaz sözünü tuttu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Necati Şaşmaz sözünü tuttu
Doğuştan engelli Kadriye Oktay (10) Necati Şaşmaz’a, başarılı karnesini göstererek teşekkür etti.

Toplantıda Yakaçiftlik Kadın Kolları Başkanı, Türel’den bölgelerindeki bir engelli için akülü araba talep ettiğinde toplantıyı izleyen Necati Şaşmaz da, bu arabayı kendisinin alacağını söylemişti.

Menderes Türel’in toplantı sırasında “Polat Alemdar sürprizi” diyerek esprili bir dil ile duyurduğu jest yerine getirildi. Necati Şaşmaz, gerekli aracı temin etti ve ihtiyaç sahibi Kadriye Oktay ile buluştu.

Necati Şaşmaz küçük kızı sevindirdi.
Necati Şaşmaz küçük kızı sevindirdi.

Necati Şaşmaz temin etti

Artık, evden çıkıp hayata dahil olabileceği, okula rahat gidebeleceği için çok mutlu olan doğuştan engelli Kadriye Oktay (10) Necati Şaşmaz’a, başarılı karnesini göstererek teşekkür etti.

Necati Şaşmaz da engelli bireylerin toplumun içinde yer alması, hayatlarını herkes gibi sürdürebilmelerinin önemini belirtti ve bu konuda her zaman yardıma hazır olduklarını dile getirdi. Böyle bir sevaba vesile olanlara da teşekkür etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı’ya yaptıkları yatırımları anlattığı ziyaretinde PANA Film’in, “Nöbet” dizisinin çekimleri boyunca oyuncularını ağırlayacağı tesisi de ziyaret etmiş, Menderes Türel ve Necati Şaşmaz burada da objektiflere birlikte poz vermişlerdi.

İnanılmaz olay: Kedi evi yaktı
HAYAT
İnanılmaz olay: Kedi evi yaktı

Adına sadece 3 bin lira toplanan Recep Aktuğ: Sanki muhtaçlık durumum var
HAYAT
Adına sadece 3 bin lira toplanan Recep Aktuğ: Sanki muhtaçlık durumum var

Ayşen Gruda'nın vasiyeti ortaya çıktı
HAYAT
Ayşen Gruda'nın vasiyeti ortaya çıktı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.