Hayat Nöbet dizisi hüsrana uğradı Yayın hayatı bitiyor

Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı Nöbet dizisi final yapıyor - Nöbet dizisi final mi yapıyor?

Nöbet dizisi hüsrana uğradı: Yayın hayatı bitiyor

Yeni sezona iddialı bir şekilde başlayan Nöbet dizisinin yayın hayatı 8 bölüm sürdü. Dizi önümüzdeki haftalarda final bölümüyle ekranlara gelecek.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği Nöbet dizisi.
Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği Nöbet dizisi.

Necati Şaşmaz'ın sahibi olduğu Pana Film'in Show TV için çektiği Nöbet dizisi için final kararı alındı. Başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Deniz Bolışık'ın paylaştığı dizi 8. bölümde ekrana veda edecek.

Güçlü kadrosuyla dikkat çekmişti

Pana Film'in patronu Necati Şaşmaz'ın Show TV için çektiği Nöbet dizisi için final kararı alındı. Birsen Altuntaş'ın özel haberine göre; geçen pazar 5. bölümüyle seyirciyle buluşan dizi, Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İpek Karapınar, Kürşat Alnıaçık ve İbrahim Kendirci'den oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çekiyordu.

Ancak; Savaşçı, Elimi Bırakma, Kardeş Çocukları ve Survivor gibi güçlü yapımlara reytinglerde beklentiyi karşılayamayan projenin 8. bölümü itibarıyla ekrana veda etmesine karar verildi. Antalya Elmalı'da çekilen dizi filme Genelkurmay da lojistik destek veriyordu.

Özcan Deniz ve Aslı Enver İsrail'e gitti: Sosyal medyada tepkiler dinmedi
FOTOĞRAF 20
Title
Gazze’de ve Filistin’de yüzbinlerce Müslümanı çocuk, kadın, yaşlı ayırt etmeden vahşice katleden siyonist terör devleti İsrail, dünya çapında spor ve sanat camiasından da ciddi tepki görüyor.
Title
Özellikle ABD'nin skandal Kudüs kararının ardından 2018 turneleri kapsamında İsrail'e gitmeyi planlayan birçok sanatçı, protesto amacıyla konserlerini tek tek iptal etti. Roger Waters, Elvis Costello, Shakira ve Lorde gibi sanatçılar siyonist yönetimin katliamlarını ve hukuk tanımaz uygulamalarını protesto etmek için İsrail’e gitmeme kararı aldı. Buna rağmen Özcan Deniz ve Aslı Enver'in konser vermesi sosyal medyayı karıştırdı.
Title
Dünyada popüler olan şarkıcı Shakira 2018 yılında dünya turnesi için gideceği İsrail’i listesinden çıkardı. Yeni Zelandalı şarkıcı ve şarkı sözü yazarı Lorde da, 2018 yazında İsrail'in Tel Aviv kentinde gerçekleştireceği konserini Filistin’deki siyonist zulmü dünyaya duyuran aktivistlerin çağrıları sonrasında iptal etme kararı aldı. ABD'li şarkıcı Lana Del Rey de terör devleti İsrail’e tepki göstererek konser programını iptal eden sanatçılar arasına katıldı. Sanatçı 2018’in eylül ayında vereceği konserden vazgeçti.
Title
İstanbullu Gelin dizisi sayesinde ciddi bir hayran kitlesine sahip Özcan Deniz'in İsrail'de konser vereceği haberlerinin ardından Filistin İçin İsrail'i Boykot Girişimi olarak bilinen BDS hareketi, Deniz'den konserini iptal etmesini istemişti. Oyuncu Aslı Enver ile birlikte oynadıkları dizi İsrail’de büyük izlenme oranlarına ulaşan Özcan Deniz tüm çağrılara rağmen İsrail'de vereceği konseri iptal etmedi. İşte Özcan Deniz Ve Aslı Enver'e verilen tepkilerin bir kısmı...
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Özcan Deniz ve Aslı Enver İsrail'e gitti: Sosyal medyada tepkiler dinmedi
Dünyada popüler olmuş sanatçılar terör devleti İsrail'i boykot etmek amacıyla konserlerini birer birer iptal ederken Türkiye'den Özcan Deniz ve Aslı Enver'in Tel Aviv'de konser vermesi büyük tepki çekti.

Fatih Sultan Mehmed'in herkesten sakladığı gerçek
FOTOĞRAF 11
Title
Oysa Osmanlı Padişahları'nın oldukça ilginç kişisel özellikleri bulunmakta ve bunlar pek fazla bilinmiyor. Özellikle Fatih Sultan Mehmed hakkındaki ilginç bilgilere çok şaşıracaksınız. İşte Fatih Sultan Mehmed'in bilinmeyen özellikleri.
Title
Venedikli Zorzi Dolfin'e göre az gülen, zeki, çalışkan, cömert, amacına ulaşmakta inatçı, her gün mutlaka kitap okuyan, Roma tarihini, Papaların hayatını, Heredot'un tarihini ve daha pek çok tarih kitabını okutup dinleyen, araştırmalar yapan eşsiz bir insandır.
Title
Tutku derecesine varan en önemli hobisi haritacılıktı.
Title
Şairliğiyle biline ilk Osmanlı padişahıdır. Şiirlerinde 'Avni mahlasını kullanmıştır.
Title
Güzel sanatlara oldukça meraklıdır. Ok için parmağa takılan yüzükler, kemer tokaları ve kılıç kınları yapmıştır.Bir de değerli taş uzmanı olduğuna dair bir rivayet vardır.
Title
Şairliğiyle biline ilk Osmanlı padişahıdır. Şiirlerinde 'Avni mahlasını kullanmıştır.
Title
Arapça ve Farsçanın yanında Yunanca ve Latinceyi anlayacak kadar da olsa biliyordu.
Title
Ağaç, sebze ve çiçek yetiştirmeye meraklıydı. Zaman zaman sarayın bahçesinde bahçıvanlık yapmıştır.
Title
Yemeklerini yalnız yiyen padişah bu adeti saraya getiren ilk kişidir.
Title
Yalnız İstanbul'da değil bazı diğer şehirlerde de okçuluk tesisleri kurdurmuştur.
Title
.
Fatih Sultan Mehmed'in herkesten sakladığı gerçek
600 yıl boyunca dünyanın bir çok yerine hükmeden Osmanlı Devleti'ni yöneten Osmanlı Padişahları'nı, genellikle tarih kitaplarından tanıdığımız yüzleri ile biliriz. Fatih Sultan Mehmed hakkındaki ilginç bilgilere çok şaşıracaksınız.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.