Hayat Rasim Özdenören 40lar Meclisinde

Rasim Özdenören 40’lar Meclisi’nde

Türkiye Yazarlar Birliği'nin 40’ıncı yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “40’lar Meclisi Edebiyat ve Hayat Söyleşileri”nin konuğu, usta yazar Rasim Özdenören oldu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Rasim Özdenören 40’lar Meclisi’nde
Usta Yazar Rasim Özdenören

Türkiye Yazarlar Birliği'nin kuruluşunun 40’ıncı yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “40’lar Meclisi Edebiyat ve Hayat Söyleşileri”nin konuğu, yazar Rasim Özdenören oldu. Söyleşiyi yöneten hikayeci-eleştirmen Necip Tosun, Mehmet Akif Divanı’ndaki etkinlikte yazarın edebiyatına va hayatına odaklandı.

HEPİMİZİN AĞABEYİ OLMUŞTUR

Özdenören’in, edebiyat ve hayat söyleşilerine katılan en uygun isimlerden biri olduğuna işaret eden Tosun, "O bizim hep abimizdi. İlk öykülerimi getirdiğim, değerlendirmesini aldığım kişi” dedi. Rasim Özdenören ise “TYB’ye karşı maddi ve manevi görevlerimi layıkıyla yerine getirdiğim kanaatinde değilim. Ama uzaktan da olsa takip ediyorum. Böyle bir etkinlikte bulunduğum için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bugüne söyleyecek
çok sözü var
HAYAT
Bugüne söyleyecek çok sözü var

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.