|

"Recep İvedik'te oynamam"

Set ve sahne anılarını kaleme alan oyuncu Zafer Algöz, Şahan Gökbakar ve Recep İvedik karakteriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu ​"Recep İvedik'te oynasan Cem Yılmaz sana bozulur muydu?​ sorusuna, teklif gelse bile Recep İvedik filminde oynamayacağını söyledi​.

Yeni Şafak
16:02 - 13/02/2017 Pazartesi
Güncelleme: 16:15 - 13/02/2017 Pazartesi
Diğer
Zafer Algöz teklif gelse bile Recep İvedik filminde oynamayacağını söyledi.
Zafer Algöz teklif gelse bile Recep İvedik filminde oynamayacağını söyledi.

Yeni çıkarttığı 'Haşırt Dı Bilekbord' ile set ve sahne anılarını kaleme alan Zafer Algöz, hem kitabı hem de yeni projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Star TV'ye programa katılan ünlü oyuncu

"Recep İvedik'te oynasan Cem Yılmaz sana bozulur muydu? sorusuna, teklif gelse bile Recep İvedik filminde oynamayacağını söyledi.İşte Zafer Algöz'ün açıklamaları:

"Recep İvedik'te oynasam, Cem bana bozulmaz. Bizim ayrı ayrı yaptığımız projelerde var. Ama teklif gelse ben Recep İvedik'te oynamam zaten. İsterse gişede 17 milyon yapsın, benim ilgimi çekmiyor. Türkiye'de Recep İvedik gibi bir karakter olduğuna da inanmıyorum. Şahan (Gökbakar) kardeşim sözlerime alınmasın, benim sözlerim onun şahsına değil, Recep İvedik karakterine.""Atıba'ya şarkı yapmam lazım"

Beşiktaşlı olduğu bilenen oyuncu, Hakan Altun'la birlikte Demba Ba için yaptıkları şarkıyla da çok konuşulmuştu. "Yeni şarkı yapacak mısınız?" sorusuna Algöz, "Atiba'ya şarkı yapmamız lazım. Hatta çalışmaya da başladık. Aklımızda var bir şeyler."


#Zafer Algöz
#Recep İvedik
#Şahan Gökbakar
7 yıl önce