Hayat Şahan Gökbakarın eşinden alkışlanacak hareket

Şahan Gökbakar'ın eşinden alkışlanacak hareket

Komedyen Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar, çevresinden gelen yoğun istek üzerine yemek kitabı çıkartmayı kabul etti. Selin Gökbakar, kitaptan elde edeceği gelirleri hasta ve durumu olmayan kişilere kullanacağını belirtti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Şahan Gökbakarın eşinden alkışlanacak hareket
Şahan Gökbakar ve eşi Selin Gökbakar.

Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar'ın evinde yaptığı organik lezzetler çok beğenilince gelen ısrarlar üzerine yemek kitabı çıkarmaya karar verdi. Takvim'in haberine göre, yemeklerinde yalnızca tat değil sağlıklı yiyeceklere de yer veren Gökbakar, kitaptan elde edeceği gelirleri hasta ve durumu olmayan kişilere kullanacağını belirtti.

Selin Gökbakar kimdir?

24 Aralık 1986 tarihinde doğdu. Tam adı Ayla Selin Gökbakar’dır. Ortaokul ve liseyi İtalyan Lisesi’nde okudu. Liseden sonra da İtalya‘da moda alanında önemli okullardan birisi olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ama Türkiye’den ayrılmak istemediği için gitmedi ve Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde okudu.

Ercan Kesal: Çukur'da ölmediysem reyting uğruna
HAYAT
Ercan Kesal: Çukur'da ölmediysem reyting uğruna

Müslüm filmi gişeyi salladı
HAYAT
Müslüm filmi gişeyi salladı

Recep İvedik'in köyüne düğün fotoğrafı çektirmeye gidiyorlar
HAYAT
Recep İvedik'in köyüne düğün fotoğrafı çektirmeye gidiyorlar

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.