Hayat Tavuk 1 yazılı yumurta yumurtladı

Tavuk '1' yazılı yumurta yumurtladı

Mersin’in Silifke ilçesinde yaşayan Ayşe Civelek'in beslediği tavuklardan biri üzerinde '1' yazan yumurta yumurtladı. Civelek, “Bu Allah’ın bir lütfü. İnanmayanlara güzel bir örnek. Cenab-ı Allah’ın bir olduğunu gösteren bir olay" dedi. Yumurtayı bin liradan satışa çıkarttı.

IHA
1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor.
1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor.

25 yıldır yumurta satan Ayşe Civelek, bahçesinde beslediği tavuktan üzerinde '1' yazan yumurta elde etti. Sabah saatlerinde kümesten yumurta almaya giden Civelek üzerinde '1' yazan yumurtayı görünce hayretler içerisinde kaldı.

1 yazdığı için bin liradan satacak

Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, “25 yıldır tavuk işleri ile uğraşıyorum. Tavuk alırım ve satarım. Çoğunlukla yumurta satarak geçimimi sağlıyorum. 25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım. Bin lirayı getiren üzerinde 1 lira yazan yumurtayı götürür” dedi.

"İnanmayanlara güzel örnek"

Yumurtayı eline alarak inceleyen Civelek’in komşusu İsmail Keser ise, “Bu Allah’ın bir lütfü. İnanmayanlara güzel bir örnek. Cenab-ı Allah’ın bir olduğunu gösteren bir olay. İnançlı insanlar için Allah'ın bir lütfü diyebiliriz” dedi.

Nuray Hafiftaş'ın son röportajında  Erdoğan detayı
HAYAT
Nuray Hafiftaş'ın son röportajında Erdoğan detayı

Diriliş Ertuğrul 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
HAYAT
Diriliş Ertuğrul 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Binlerce yıllık ıza buğdayı'nın coğrafi işareti alınacak
HAYAT
Binlerce yıllık ıza buğdayı'nın coğrafi işareti alınacak

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.