Hayat Ünlülerin Nuray Hafiftaş mesajları

Ünlülerin Nuray Hafiftaş mesajları

Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş, kolon kanseri ve karaciğer kanseri teşhisi konuldu. 2017'den beri tedavi gören sanatçı Hafiftaş, kanser nedeniyle 53 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü isimler üzgün olduklarını belirterek Nuray Hafiftaş ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti.
Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti.

Bir süredir kanser tedavisi gören Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti. Ünlü isimler Nuray Hafiftaş ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Yıldız Tilbe: Nuray Hafiftaş. Güzel Nuray, Allah yerini Cennet eylesin. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim.

Esra Erol: THM'nin en sevilen sanatçısı Nuray Hafiftaş ve en saygın spikerlerinden, hocam Tuna Huş. Onları aynı gün kaybetmek. Mekanınız cennet olsun.

Behzat Uygur: Tuna Huş klas adamın karşılığı bir duayen, Nuray Hafiftaş programlarımıza tüm içtenliği ile katılan değerli bir sanatçıydı. Çok üzüldüm mekanları cennet olsun.

İbrahim Tatlıses: Nuray’ımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Güzel sesiyle, sanatıyla, insanlığıyla, her zaman gülen mavi gözleriyle hayatımızda oldu. Şuan kahroluyorum, Nuray’ım türkülerinle, bağlamanla hatırlayacağım seni. ALLAH mekanını cennet eylesin. Sen halk müziğinin en iyilerindendin, işi bilen, sen Hafiftaş taş değil en ağır Taşlardandın. Seni çok özleyeceğim. Nuray!

İzzet Yıldızhan: Ahh be güzel gözlü arkadaşım demek ki beni bu kadar çok çağırmanın sebebi son arzunmuş mekanın cennet olsun.

Mehmet Gezegen: Türk halk müziğinin çok değerli sesi canım ablam Nuray Hafiftaş’ı ne yazık ki kaybettik. Çok çok üzgünüz.

Niran Ünsal: Çok üzgünüm çok. Mekanın cennet olsun deniz gözlüm, bülbül seslim. Rabbim efendimize komşu eylesin inşâllah.

REKLAM

Ceylan: Nuray'ım canım arkadaşım güzel gözlüm nurlar içinde yat mekanın cennet olsun çok üzgünüm.

Emrah: Arkadaşımı kaybettim. Yüreği güzel kadife sesli arkadaşımı,perişanım şu anda. Ahh be Nuray'ım ya. İçim yandı,gözyaşlarım aktı yüreğim ağladı bu hayata ebediyen gözlerini yumduğunu öğrendiğim an. Mekanın cennet olsun Nuray. Emin ol bu hayatta arkadaş olarak en çok özleyeceklerimdensin. Ruhun şad olsun.

Elif Karlı: 'Çook eski’demişsin ya! İşte seni ilk bu halinle tanımıştım konservatuar kapısında 'Sen kazanırsın' demiştin bana 'heyecanlanma sakın' deyip sınav hakkında bilgi de vermiştin. Kazanmıştım. Sonra da 1.21 lik 12 yaşında bir kızın adını okul koridorlarında maskot diye çağırdın uzun bir süre. Sen okulumuzun Nuray ablasıydın. Allah rahmet eylesin. Nurlar içinde uyu Nuray Hafiftaş.

Zara: Hep bundan korktuk canım benim. Ruhun şad olsun.

Çılgın Sedat: Ah güzel ablam kalbin beynin her şeyin hep iyiliğe çalışırdı, kimseyi incitmedin sen RABBİM mekanını güzel eyler inşallah seni unutmayacağız güzel ablam NURAY HAFİFTAŞ.

Hakan Peker: Sevgili dostum arkadaşım Nuray Hafiftaş’a Allah’tan rahmet diliyorum. Çok erken kaybettik daha çok söyleyecek türküsü vardı.

Hatice: Ahh ahh sanat camiasından bir arkadaşımızı, ablamızı daha kaybettik. Rabbim mekanını cennet eylesin sevgili Nuray Hafiftaş.

REKLAM

Sevcan Orhan: Mekanın cennet olsun güzel gözlü ablam, içimizi yaktın da gittin.

Kibariye: Nuray adı ile münhasır dostum benim. Benim ilk Avrupa Turnemde ellerini bırakmadigim ayni sofrayı paylaştığım dostum nur içinde yat seni hiç unutmayacağım güzel mühür gözlüm.

Mehmet Ali Erbil: Canımm kardeşim nurlar içinde uyu.

Sümer Ezgü: Güzel gözlü Nurayımız'ı kaybettik. Çok üzgünüm. İyi kalpli, sevgi insanı üstün yetenekli sanatçı güle güle devrin daim olsun.

Pınar Dilşeker: Güzel gözlüm,gönlü güzel arkadaşım. Mekanın cennet olsun melek kalplim. Acımız çok büyük çok. Başımız sağolsun Allah ailene ve biz sevenlerine sabırlar versin.

Ünlü Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş kimdir?
HAYAT
Ünlü Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş kimdir?

60 yıllık eşine buzağı hediye etti
HAYAT
60 yıllık eşine buzağı hediye etti

Hülya Koçyiğit: Memleketimize, kendimize, halkımıza ve birliğimize sahip çıkmalıyız'
HAYAT
Hülya Koçyiğit: Memleketimize, kendimize, halkımıza ve birliğimize sahip çıkmalıyız'


/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.