Hayat Yeşim Salkım Ne mutlu ki Erdoğan var

Yeşim Salkım: Ne mutlu ki Erdoğan var

Demokrasi nöbetinin önceki akşam en coşkulu adreslerinden biri Antalya'ydı. Ünlülerin vatandaşla buluştuğu nöbette Yeşim Salkım'ın sarf ettiği cümle, büyük alkış aldı. Salkım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için "Bizim Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi bir lidere var. Ne mutlu ki Erdoğan gibi bir liderimiz var" diye konuştu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Yeşim Salkım: Ne mutlu ki Erdoğan var
Yeşim Salkın demokrasi nöbetine katıldığı Antalya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan övgü dolu sözlerle bahsetti.
Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz'dan beri meydanları boş bırakmayan vatandaşlar, önceki akşam da Demokrasi nöbetindeydi. Yurdun dört bir yanındaki nöbetlerin en coşkulu adreslerinden biri Antalya oldu.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran memleket sevdalıları arasında birçok ünlü isim de vardı. Geceye Vatan Şaşmaz, Ece Erken, Yeşim Salkım, Mustafa Ceceli, Bengü, Murat Dalkılıç, Alişan, Nihat Doğan, Kutsi, Berkay, Berdan Mardini, Sefa Doğanay, Doğuş, İntizar, Serkan Kaya, Berksan ve Davut Güloğlu katıldı.

Sahneye çıkan Yeşim Salkım, "Bu ülkede dünyaya geldim ve evlatlarımı bu ülkede dünyaya getirdim. Her karışını çok seviyorum. Bir şey anladım ki bizim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lidere ihtiyacımız var. Ne mutlu ki Erdoğan gibi bir liderimiz var. Meydanları boş bırakmaya benim de niyetim yok. Ne mutlu Türküm diyene!" ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.