ÖZGÜN HABERLER

PTT kaça kadar açık? PTT çalışma saatleri!

PTT saat kaça kadar açık, PTT çalışma günleri ve PTT çalışma saatleri haberimizde. Para, evrak,kitap ve kargo gönderme işlemleri PTT üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Peki PTT hangi günler açık ve saat kaça kadar açık? İşte PTT çalışma saatleri...

Haber Merkezi Diğer

PTT saat kaça kadar açık, PTT çalışma günleri ve PTT çalışma saatleri haberimizde. PTT üzerinden evrak gönderimi, para gönderimi, HGS-OGS ödeme, e-devlet şifresi alma, para çekme, emekli maaşı çekme, telgraf gönderme, kargo yollama, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), Karayolları Taşıma Kanun Cezaları, trafik cezaları ve köprü geçiş ücretleri gibi işlemeleri kolaylıkla yapabilirler. Ayrıca Western Union ile yurt dışına para gönderimi gerçekleştirilebilir. Peki PTT çalışma saatleri kaça kadar? İşte ayrıntılar...

PTT KARGO TAKİP İÇİN TIKLAYINIZ

PTT SAAT KAÇA KADAR AÇIK?

12.30'a kadar işlem alıyor. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30'dan 17.30'a kadar işlem alıyor ve kapanıyor.

PTT SAAT KAÇTA AÇILIYOR?

PTT şubeleri sabah 8.30'da işlem almaya başlıyor.

PTT HANGİ GÜNLER AÇIK?

PTT şubeleri haftanın 5 günü açıktır. Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT'ler cumartesi günü kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri cumartesi günü 13.30 kadar hizmet vermektedir.

Bu saatler, kış aylarında ise 08.30/12.30 ve 13.30/16.30 şeklindedir. Saatler il ve ilçenin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. (Bazı merkezlerde 08.30/17.30 şeklinde olabilmektedir.)

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.