ÖZGÜN HABERLER

Salcano Gran Fondo Marmaris Bisiklet Yarışı

Marmaris Belediyesinin desteği, Salcano'nun isim sponsorluğunda Argeus Events tarafından düzenlenen Salcano Gran Fondo Marmaris Bisiklet Yarışı'nın ödül töreni gerçekleştirildi.

Haber Merkezi Diğer

Yarış fuar alanında gerçekleştirilen ödül törenine, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Salcano Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül, Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Bekir Doğan, Marmaris Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz'ın yanı sıra organizasyonun koordinatörü ve Argeus Events yöneticisi Aydın Ayhan Güney ile birçok sporcu katıldı.

Yarışta dereceye giren sporculara hediye çeki ile Marmaris Belediyesi tarafından ödüller dağıtıldı.

Organizasyonda erkekler genel klasmanında ilk üçe giren sporcular, ödüllerini Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel ile Salcano Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül'ün elinden aldı. Kadın sporculara ise ödüllerini Ali Acar ile Serkan Öçalmaz verdi.

Ödül töreninin ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan başkan Ali Acar, Marmaris'i prim yapan bir bölge haline getirdiklerini söyledi. Marmaris'in hem turizm hem de yerleşim amacıyla kabul gören bir yer haline geldiğini belirten Acar, "Burası mükemmel bir coğrafya. Bunu çeşitlendirmek lazım.

Bisikletle ilgili 800 kilometrelik bisiklet yolları projemiz vardı ve bunu hayata geçirdik. Bugün yarışçılarımız bu alanı kullandı. Yarışı göğsümüzü gererek bitirdik. Önümüzdeki sene daha zengin, daha yüksek katılımla bunu devam ettireceğiz." ifadelerini kullandı.

Bayram Akgül ise Salcano olarak spora en çok destek veren firmalardan biri olduklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

"Organizasyonda gerçekten çok güzel bir ortam oldu. Zorlu bir parkurdu. Belediyenin destekleri, organizasyonun eksiksiz olması, bizleri memnun etti. Yarış esnasında insanların memnuniyetini görmek bize gerçekten doğru bir yere yatırım yapıldığını gösterdi.

Biz Gran Fondo serisinin 12 aya yayılması projesini yapıyoruz. Yakın zamanda da bu konu ile alakalı yeni planımızı aktaracağız."

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.