Seçim CHPden bir aday daha

CHP'den bir aday daha

Bugün sabah saatlerinde Öztürk Yılmaz'ın 'Cumhurbaşkanlığı adaylığı'nı açıklamasının ardından CHP'de bir isim daha aday olacağını bildirdi. CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, yazılı bir basın açıklaması yaparak 24 Haziran'daki seçimlerde aday olacağını açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanlığı seçimi için CHPden bir isim daha adaylığını açıkladı
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olup olmayacağı henüz netlik kazanmazken, bugün CHP'li iki milletvekili 24 Haziran'daki seçimlerde aday olacağını açıkladı.

Bugün sabah saatlerinde 'Kılıçdaroğlu aday olmazsa, adayım' diyen Öztürk Yılmaz'ı, CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin izledi.

Engin'in konuyla ilgili açıklaması şöyle:

"Ekonomide, dış politikada, eğitimde, tarımda, teknolojide ülkemizin içinde bulunduğu karanlık tabloya ışık tutacak bir yol haritasıyla Cumhuriyet Halk Partisi'nden Cumhurbaşkanlığı aday adaylığımı basın toplantısı ile açıklayacağım."

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.