Seçim İşte SP-BBP ittifakının aday listesi

İşte SP-BBP ittifakının aday listesi

Seçimlere birlikte girme kararı veren Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin adayları açıklandı. İttifak içindeki iki partinin yetkilileri listenin son halini YSK'ta bildirdi. Mustafa Kamalak İstanbul 1. Bölge birinci sıradan, Mustafa Destici ise Ankara 2. Bölge birinci sıradan aday listesinde yer aldı.

Diğer
Geçtiğimiz hafta ittifak yapan ve seçime Saadet Partisi çatısı altında girme kararı alan Saadet-BBP ittifakının listesi açıklandı. İki partinin yetkilileri listenin son halini YSK'ta bildirdi. Listede dikkat çeken ise, Milad Partisi Genel Başkanı İdris Naim Şahin'in isminin yer almaması oldu.

BBP'lilerin, Saadet Partisi adı altında seçimlere girmesini yönelik anlaşmayla oluşan ittifakta, AK Parti'den istifa eden eski bakan İdris Naim Şahin'in de yer alacağı iddia edilmişti.

İşte SP-BBP ittifakının aday listesi

Adana 1 Yakup Budak Yüksek / Eğitimci
Adana 2 Ahmet Şahin Yüksek / Teknisyen
Adana 3 İbrahim Öner Orta / Serbest
Adana 4 Rifat Örek Orta / Serbest
Adana 5 Hamza Çalışkan Yüksek / Yönetici
Adana 6 Veli Şahin İlk / Müteahhit
Adana 7 Süleyman Şenogul Orta / Tüccar
Adana 8 Mehmet Öztürk Yüksek / Mali Müşavir
Adana 9 Musa Aktaş Orta / Tüccar
Adana 10 Yıldıray Sarı Orta / Serbest
Adana 11 İsmail Aktaş Orta / Metal İşleri
Adana 12 Halil Rüzgar Orta / Muhasebeci
Adana 13 Huzeyfe Turunç Yüksek / İşadamı
Adana 14 Hakan Balcı Orta / Sunucu
Adıyaman 1 Mehmet Fatih Çiçek Yüksek / Mühendis
Adıyaman 2 Erdem Aslancan Yüksek / Eğitimci
Adıyaman 3 Ramazan Özbey Yüksek / Mali Müşavir
Adıyaman 4 Ali Salık İlk / Serbest
Adıyaman 5 Bekir Durmuş Orta / Emekli
Afyonkarahisar 1 Halit Kuş Orta / İşadamı
Afyonkarahisar 2 Kadircan Akiş Yüksek / Arkelog
Afyonkarahisar 3 Yaşar Karakaya Orta / Emekli
Afyonkarahisar 4 Bekir Daldal Orta / Emekli
Afyonkarahisar 5 Mehmet Akkoyun Orta / Din Görevlisi
Ağrı 1 Kemal Atmaca Yüksek / İşadamı
Ağrı 2 Ömer Akbulut Orta / Turizimci
Ağrı 3 Mehmet Faruk Çetinel Orta / Serbest
Ağrı 4 İdris Yıldırım İlk / Tüccar
Amasya 1 Hasan Arslan Orta / Serbest
Amasya 2 Levent Şenol Orta / Emekli
Amasya 3 Murat Danışkan Yüksek / Tüccar
Ankara 1 1 Remzi Çayır Yüksek / İş Adamı
Ankara 1 2 Tevfik Eren Orta / Müteahhit
Ankara 1 3 Mehmet Ziyattin Tokar Yüksek / Mühendis
Ankara 1 4 Gökhan Tüzün Yüksek / Eğitimci
Ankara 1 5 İsrafil Bayrakci Orta / Emekli
Ankara 1 6 Hikmet Karaca İlk / Serbest
Ankara 1 7 Ersan Bilgin Yüksek / Eğitimci
Ankara 1 8 Orhan Şahin Orta / İş Adamı
Ankara 1 9 Yusuf Sunar Yüksek / Basın
Ankara 1 10 Fatma Bağçeci Orta / Ev Hanımı
Ankara 1 11 Zübeyt Bozkurt Yüksek / Eğitimci
Ankara 1 12 Abdurrahman Yılmaz Yüksek / İşadamı
Ankara 1 13 Ali İhsan Kayaaslan Orta / İşçi
Ankara 1 14 Fazlı Centilmen Orta / İşadamı
Ankara 1 15 İrfan Akbayır Yüksek / İşadamı
Ankara 1 16 Barış Ezer Yüksek / İşadamı
Ankara 1 17 Yasin Şen Orta / Serbest
Ankara 1 18 Ali Çırak Orta / Esnaf
Ankara 2 1 Mustafa Destici Yüksek / Siyasetçi
Ankara 2 2 Selahattin Şenliler Yüksek / Mali Müşavir
Ankara 2 3 İlyas Tongüç Yüksek / Eğitimci
Ankara 2 4 Hayrettin Çal İlk / Serbest
Ankara 2 5 Mustafa Yılmaz Yüksek / Gazeteci
Ankara 2 6 Ömer Eren Yüksek / Eğitimci
Ankara 2 7 Fatih Beyazıt Yüksek / Avukat
Ankara 2 8 Gökhan Tezcan Orta / İşadamı
Ankara 2 9 Murat Kılıç Yüksek / İşadamı
Ankara 2 10 Ayla Şan Orta / Serbest
Ankara 2 11 Burhan Gümrükçü Orta / Emekli
Ankara 2 12 Yılmaz Yarar Orta / Esnaf
Ankara 2 13 Yener Kılıç Orta / Emekli
Ankara 2 14 Mahmut Demir Orta / Tüccar
Antalya 1 Süleyman Burgan Yüksek / İşadamı
Antalya 2 Veysel Demir İlk / Serbest
Antalya 3 Hüseyin Sarıca Orta / Turzimci
Antalya 4 Halil Güzel Orta / Serbest
Antalya 5 Mehmet İslamoğlu Orta / Tüccar
Antalya 6 Yılmaz Derin Orta / Serbest
Antalya 7 İlhami Demiral Orta / Tüccar
Antalya 8 Gülbeyaz Kurt Orta / Ev Hanımı
Antalya 9 Fatime Üraz Yüksek / Ev Hanımı
Antalya 10 Mahmut Bakır Yüksek / Mali Müşavir
Antalya 11 Hüsnü Uysal Orta / Tüccar
Antalya 12 Ekrem Aslan Orta / Esnaf
Antalya 13 Aytur Çeteci Orta / Tüccar
Antalya 14 Mehmet Akburak Yüksek / Mühendis
Artvin 1 Gültekin Soydan Orta / Tekniker
Artvin 2 Metin Sayar Yüksek / İktisatçı
Aydın 1 Mehmet Yeter Orta / Emekli
Aydın 2 Şerafettin Akyüz Yüksek / Yönetici
Aydın 3 Ali İhsan Yılmaz Yüksek / Avukat
Aydın 4 Mustafa Güyüm Orta / Tüccar
Aydın 5 Akman Güler Yüksek / Emekli
Aydın 6 Süleyman Ateş İlk / İnşaatçı
Aydın 7 Rıza Ekşi İlk / İnşaatçı
Balıkesir 1 Kadir Talyurt Yüksek / Avukat
Balıkesir 2 Zeki Uçar Yüksek / Serbest
Balıkesir 3 Ahmet Pınar Yüksek / Tüccar
Balıkesir 4 Osman Dolanbay İlk / Serbest
Balıkesir 5 İsmail Gügen Yüksek / Mühendis
Balıkesir 6 Hatice Eren Orta / Serbest
Balıkesir 7 Barbaros Murat Şavkın Orta / Serbest
Balıkesir 8 Mehmet Önal Yüksek / İşadamı
Bilecik 1 Ebubekir Demirkan Orta / İşadamı
Bilecik 2 Mevlüt Özdemir Yüksek / Mühendis
Bingöl 1 Süleyman Aytunç İlk / Emekli
Bingöl 2 İlhan Uzun Orta / Tüccar
Bingöl 3 Nurettin Çiftçi İlk / Emekli
Bitlis 1 Bülent Aslanhan İlk / Serbest
Bitlis 2 Resul Deniz Orta / Serbest
Bitlis 3 Yunus Bişkin Yüksek / Yönetici
Bolu 1 Veysel Çetinkaya Yüksek / Eğitimci
Bolu 2 Mehmet Tan Orta / Serbest
Bolu 3 Gökhan Yılmaz Yüksek / Yönetici
Burdur 1 Mustafa Düzgün Orta / Tüccar
Burdur 2 Abdurrahman Sarı Orta / İşadamı
Burdur 3 Abdullah Acar Orta / Tüccar
Bursa 1 Temel Karamollaoğlu Yüksek / Mühendis
Bursa 2 Selim Sait Terzioğlu Yüksek / Mimar
Bursa 3 Salih Uçak Orta / İşadamı
Bursa 4 Gökhan Gerçek Yüksek / Mühendis
Bursa 5 Abdulaziz Özkılıç Orta / Serbest
Bursa 6 İsmail Özdemir Orta / Tüccar
Bursa 7 Selahattin Çelt Yüksek / Öğretmen
Bursa 8 Burak Çelik Yüksek / Veteriner
Bursa 9 İsmail Aslan İlk / İşadamı
Bursa 10 Sevim Çiçek Yüksek / Eğitimci
Bursa 11 Murat Çalışkan Orta / Serbest
Bursa 12 Bahri Urgun Orta / Torna Tesfiyeci
Bursa 13 Zafer Birinç Yüksek / Doktor
Bursa 14 Mehmet Akbaba Yüksek / Eğitimci
Bursa 15 Doğan Müftüoğlu Yüksek / Mali Müşavir
Bursa 16 Ayşe Benlioğlu Yüksek / Eğitimci
Bursa 17 Taner Keleş Orta / Tüccar
Bursa 18 Metin Çoraklık Orta / Müteahhit
Çanakkale 1 Şaban Sarı Yüksek / Avukat
Çanakkale 2 Cem Hakan Şalci İlk / İşadamı
Çanakkale 3 Ali Algül Orta / Serbest
Çanakkale 4 Yusuf Hurşitoğulları Yüksek / Reklamcı
Çankırı 1 Murat Çiftci Yüksek / Yönetici
Çankırı 2 Sait Yılmaz Orta / Tüccar
Çorum 1 Ahmet Bölükbaş Yüksek / İşadamı
Çorum 2 Yusuf Yıldız İlk / Serbest
Çorum 3 Mehmet Baloğlu Yüksek / Emekli
Çorum 4 Sinan Yılmaz Orta / Muhasebeci
Denizli 1 Mehmet Efe Yüksek / Mühendis
Denizli 2 Hüseyin Küçüktaşçı Orta / Tüccar
Denizli 3 Namık Selcuk Yüksek / Mühendis
Denizli 4 Halil İbrahim Erim Orta / Serbest
Denizli 5 Fatma Karaca Orta / Ev Hanımı
Denizli 6 Bekir Giritoğlu Orta / Emekli
Denizli 7 Kamil Selcuk Orta / Emekli
Diyarbakır 1 Mehmet Dadak Orta / Serbest
Diyarbakır 2 Muhammet Muhyettin Kayan Yüksek / Mühendis
Diyarbakır 3 Mehmet Nafi Ezgin Orta / Müteahhit
Diyarbakır 4 Sait Tutuş Orta / Emekli
Diyarbakır 5 Yunus Yıldırım Yüksek / Muhasebeci
Diyarbakır 6 Yusuf Yıldırım Yüksek / Muhasebeci
Diyarbakır 7 Sultan Topcu İlk / Ev Hanımı
Diyarbakır 8 Mahmut Altun Orta / İşçi
Diyarbakır 9 Murat Öksiz Orta / Serbest
Diyarbakır 10 Hasan Karabulut İlk / Serbest
Diyarbakır 11 Engin Doğru Yüksek / Mühendis
Edirne 1 Ali Erhan Demirkıran Yüksek / İktisatcı
Edirne 2 Arif Köroğlu Orta / Esnaf
Edirne 3 Seçkin Öztürk Orta / Sanayici
Elazığ 1 Mustafa Selami Ekici Yüksek / Avukat
Elazığ 2 Bekir Kılıç Yüksek / Avukat
Elazığ 3 İbrahim Öcal Yüksek / Eczacı
Elazığ 4 Musa Hacıbekiroğlu Yüksek / Tüccar
Erzincan 1 Bekir Güzel Orta / Tüccar
Erzincan 2 Ali Cebeci Orta / Tüccar
Erzurum 1 Atik Ağdağ Yüksek / İlahiyatçı
Erzurum 2 Hüseyin Faruk Şahin Yüksek / Mali Müşavir
Erzurum 3 Faik Çalık Orta / Tüccar
Erzurum 4 Ahmet Eşref Yılmaz Yüksek / Serbest
Erzurum 5 Cahit Karadağ Orta / İşçi
Erzurum 6 Savaş Diler Yüksek / Tüccar
Eskişehir 1 Fesih Bingöl Yüksek / Mühendis
Eskişehir 2 Halil Evgi Yüksek / Mühendis
Eskişehir 3 Murat Çinitaş Yüksek / Mühendis
Eskişehir 4 Armağan Bulur Orta / Serbest
Eskişehir 5 Nazif Ayaz Yüksek / İktisatcı
Eskişehir 6 Yasin Yentürk Yüksek / İktisatçı
Gaziantep 1 İhsan Kaya İlk / İşadamı
Gaziantep 2 Ahmet Necati Ülker Yüksek / Avukat
Gaziantep 3 Atilla Gökçek Yüksek / Mühendis
Gaziantep 4 Abdullah Öztürk Orta / Tüccar
Gaziantep 5 Ayşe Demirçubuk Yüksek / Emekli
Gaziantep 6 Atilla Akbulut Orta / Yönetici
Gaziantep 7 Mehmet Gökçek Orta / Serbest
Gaziantep 8 Şıhmüslüm Yıldırım Yüksek / Psikolog
Gaziantep 9 İlyas Göbelek Yüksek / Avukat
Gaziantep 10 Eyyüp Kılıç İlk / Tüccar
Gaziantep 11 Ahmet Anar Orta / Esnaf
Gaziantep 12 Mehmet Hayri Gören Orta / Serbest
Giresun 1 Süleyman Tekbaş Yüksek / Mühendis
Giresun 2 Zühdü Tahtacı İlk / Emekli
Giresun 3 Davut Tepeyurt İlk / İş Adamı
Giresun 4 Sümeyye Gündoğdu Yüksek / Mühendis
Gümüşhane 1 Şerif Erdal Orta / Serbest
Gümüşhane 2 Adem Kaya Yüksek / Gazeteci
Hakkari 1 Yağız Kızilk /Ayağ Orta / Teknisyen
Hakkari 2 İdris Çiftçi Orta / Teknisyen
Hakkari 3 Mehmet Mermer İlk / Serbest
Hatay 1 Necmettin Çalışkan Yüksek / İşadamı
Hatay 2 Nevin Zeytineli Yüksek / İşkadını
Hatay 3 Metin Yeşilk /Aya Yüksek / Serbest
Hatay 4 Yaşar Narlı Orta / Tüccar
Hatay 5 Atila Erol Orta / Tüccar
Hatay 6 Fatih Özer Yüksek / Serbest
Hatay 7 Medet Reçber Orta / Serbest
Hatay 8 Bestami Avcı Orta / Serbest
Hatay 9 Mehmet Nurettin Hocaoğlu İlk / Serbest
Hatay 10 Mustafa Ertaç İlk / Serbest
Isparta 1 Cevat Gençay Orta / Metal İşleri
Isparta 2 Ayşe Taşören Orta / İşkadını
Isparta 3 Dinçer Demirezen Orta / Tüccar
Isparta 4 Ömür Barbaros İlk / Ev Hanımı
Mersin 1 Kaptan Kartal Yüksek / İşadamı
Mersin 2 Soner Çontar Yüksek / Veteriner
Mersin 3 Ali İhsan Kaya Yüksek / Emekli
Mersin 4 Fatih Yenen Orta / İşadamı
Mersin 5 Hasan Köse Orta / Serbest
Mersin 6 Bekir Aydın Orta / Serbest
Mersin 7 Hasan Erdem Orta / Esnaf
Mersin 8 Remzi Yiğitalp Orta / İşadamı
Mersin 9 Oben Başar Yüksek / Mühendis
Mersin 10 Mehmet Polat Yüksek / Avukat
Mersin 11 Sıdıka Rabia Yılmaz Orta / Serbest
İstanbul 1 1 Mustafa Kamalak Yüksek / Avukat
İstanbul 1 2 Osman Tüfekçi Yüksek / İş Adamı
İstanbul 1 3 Yılmaz Bayat Yüksek / Mühendis
İstanbul 1 4 Mustafa Mican Orta / İş Adamı
İstanbul 1 5 Abdullah Sevim Yüksek / İşadamı
İstanbul 1 6 İlyas Burunak Yüksek / Yönetici
İstanbul 1 7 Mehmet Derya Onuk Yüksek / Doktor
İstanbul 1 8 İmdat Kösoğlu Yüksek / Mali Müşavir
İstanbul 1 9 Dicle Şit Yüksek / Eğitimci
İstanbul 1 10 Sami Daltaban Orta / İş Adamı
İstanbul 1 11 Selahattin Acaroğlu Yüksek / İşadamı
İstanbul 1 12 Müjdat Durak Yüksek / Mali Müşavir
İstanbul 1 13 Abdülkadir Arslan Orta / İş Adamı
İstanbul 1 14 Kamil Mustafa Bağcılar Yüksek / Kaptan
İstanbul 1 15 Yasin Kadıoğlu Yüksek / Yönetici
İstanbul 1 16 Muhammer Yiğit İlk / İş Adamı
İstanbul 1 17 Mehmet Hamdemirci Yüksek / Avukat
İstanbul 1 18 Hasan Kızıltoprak Orta / İş Adamı
İstanbul 1 19 Mehmet Fatih Akdağoğlu Yüksek / Mühendis
İstanbul 1 20 Fevzi Arda Orta / Serbest
İstanbul 1 21 Mehmet Hikmet Ergür Yüksek / Mühendis
İstanbul 1 22 Serkan Arslan Orta / Makine Teknikeri
İstanbul 1 23 Aysun Bayraktar Orta / Yönetici
İstanbul 1 24 Mustafa Şimşek Orta / İş Adamı
İstanbul 1 25 Mustafa Önügören İlk / İşadamı
İstanbul 1 26 Kadir Turan Orta / Serbest
İstanbul 1 27 Hasan Kahveci Yüksek / Emekli
İstanbul 1 28 Selma Özlü Orta / Ev Hanımı
İstanbul 1 29 Burak Dönmez Yüksek / Avukat
İstanbul 1 30 Muammer Atmaca Orta / Serbest
İstanbul 1 31 Abdulhalim Meşe Yüksek / Yönetici
İstanbul 2 1 Birol Aydın Yüksek / İşadamı
İstanbul 2 2 Fikret Daş Yüksek / Mali Müşavir
İstanbul 2 3 Mustafa Kaya Yüksek / Dış Ticaret
İstanbul 2 4 Mustafa Arabul Yüksek / İş Adamı
İstanbul 2 5 Lütfi Kibiroğlu Yüksek / Mali Müşavir
İstanbul 2 6 Adem Karaca Orta / Serbest
İstanbul 2 7 Bilal Ay Yüksek / Reklamcı
İstanbul 2 8 Yaşar Sayan Orta / Mali Müşavir
İstanbul 2 9 Zeynel Keskin Orta / İşadamı
İstanbul 2 10 Cihan Şerbet Yüksek / İş Adamı
İstanbul 2 11 Fatma Nevin Gökçe Yüksek / Yönetici
İstanbul 2 12 Hasan Karaaslan Yüksek / İş Adamı
İstanbul 2 13 Ergün Kaya Yüksek / Yönetici
İstanbul 2 14 Kenan Helvalı Yüksek / İş Adamı
İstanbul 2 15 Erol Urhan Yüksek / Sanayici
İstanbul 2 16 İbrahim Söğüt İlk / İş Adamı
İstanbul 2 17 Adem Akbulut Orta / İşadamı
İstanbul 2 18 Nazmi Kalkar Orta / Yönetici
İstanbul 2 19 Pakize Yüzbaşıoğlu Yüksek / Eğitimci
İstanbul 2 20 Aytekin Kurt Yüksek / Sigorta /Cı
İstanbul 2 21 Abdulkadir Bektaş Orta / Serbest
İstanbul 2 22 Erol Hacigül Orta / Serbest
İstanbul 2 23 Muhammed Emin Topsakal Yüksek / Mühendis
İstanbul 2 24 Şeref Kanber Orta / Teknisyen
İstanbul 2 25 Levent Çotuk Yüksek / Tüccar
İstanbul 2 26 Tevfik Dag Yüksek / Avukat
İstanbul 3 1 Mesut Doğan Yüksek / İşadamı
İstanbul 3 2 Bayram Karacan Yüksek / Mali Müşavir
İstanbul 3 3 Ali İhsan Gündoğdu Yüksek / Mühendis
İstanbul 3 4 Tolga Aral Yüksek / İşadamı
İstanbul 3 5 Nagehan Gül Asiltürk Yüksek / Yönetici
İstanbul 3 6 Hüseyin Aktaş Yüksek / Yönetici
İstanbul 3 7 Bekir Demirkaya Yüksek / Müteahhit
İstanbul 3 8 Metin Türkoğlu Yüksek / Serbest
İstanbul 3 9 Bülent Kaya Yüksek / Avukat
İstanbul 3 10 Hasan Aydın Yüksek / Avukat
İstanbul 3 11 Mustafa Bağrıaçık Yüksek / Yönetici
İstanbul 3 12 Ayhan Özdemir İlk / Yönetici
İstanbul 3 13 Osman Baş Orta / Müteahhit
İstanbul 3 14 İrfan Bulut Yüksek / Emekli
İstanbul 3 15 Yaşar Avcı İlk / Tüccar
İstanbul 3 16 Savaş Üngör Yüksek / İş Adamı
İstanbul 3 17 Adnan Şahin Yüksek / Emekli
İstanbul 3 18 Ali Karahasanoğlu Yüksek / İş Adamı
İstanbul 3 19 Tuncer Koğa Yüksek / Avukat
İstanbul 3 20 Halis Gürkan Eren Yüksek / Diş Hekimi
İstanbul 3 21 Ebrar Bezci Yüksek / Mühendis
İstanbul 3 22 Saadet Kaya Orta / Esnaf
İstanbul 3 23 Muhammet Resuloğlu Yüksek / Muhasebeci
İstanbul 3 24 Güven Küçükhüseyin Orta / Esnaf
İstanbul 3 25 Yaşar Çeribaş İlk / İşadamı
İstanbul 3 26 Handan Gezen Orta / İşkadını
İstanbul 3 27 Mesude Dönmez Orta / Yönetici
İstanbul 3 28 Şaban Yavuz Yüksek / Esnaf
İstanbul 3 29 Yaşar Yılmaz Yüksek / Mühendis
İstanbul 3 30 Mustafa Duman Yüksek / Mali Müşavir
İstanbul 3 31 Orhan Babacan Orta / Yönetici
İzmir 1 1 Ahmet Gürhan Yüksek / İş Adamı
İzmir 1 2 Turhan Tutumlu Yüksek / Avukat
İzmir 1 3 Emin Göktaş Yüksek / İş Adamı
İzmir 1 4 Selçuk Kavuşan Yüksek / Reklamcı
İzmir 1 5 Zemzem Yıldız Orta / Ev Hanımı
İzmir 1 6 Cemal Arıkan Yüksek / İktisatçı
İzmir 1 7 Serkan Uyar Yüksek / Mühendis
İzmir 1 8 Mümin Baştürk Yüksek / Sosyolog
İzmir 1 9 Mustafa Eser Orta / Serbest
İzmir 1 10 Mehmet Bozbey Yüksek / Emekli
İzmir 1 11 Cavit Babur İlk / İşadamı
İzmir 1 12 Mustafa Çağlar Yüksek / Tekniker
İzmir 1 13 Nazile Şanal Orta / Ev Hanımı
İzmir 2 1 Bayram Sakartepe Yüksek / Avukat
İzmir 2 2 Yaşar Biçinci Yüksek / Mali Müşavir
İzmir 2 3 Cenk Kılıç Orta / İşadamı
İzmir 2 4 Arif Gemici Orta / İşadamı
İzmir 2 5 Suna Canıtez Orta / Ev Hanımı
İzmir 2 6 Fahretdin Saç İlk / Esnaf
İzmir 2 7 Vedat Kolukısa Yüksek / Avukat
İzmir 2 8 Sezai Özcan Yüksek / Kimyager
İzmir 2 9 Orhan Yıldırım Orta / Tüccar
İzmir 2 10 Menderes Bozkurt Yüksek / Esnaf
İzmir 2 11 Murat Zahran İlk / Tüccar
İzmir 2 12 Ali Koyugölge Orta / Reklamcı
İzmir 2 13 İmdat Sedat Fidan Yüksek / Laborant
Kars 1 Mevlüt Ayçiçek Orta / Tüccar
Kars 2 Erkan Uslu Orta / Tüccar
Kars 3 Selami Altun Orta / Tüccar
Kastamonu 1 Muhammed Emin Titiz Yüksek / Yönetici
Kastamonu 2 Satılmış Külçe Orta / Esnaf
Kastamonu 3 Ayhan Gündoğdu Orta / İşçi
Kayseri 1 Ali Saraçoğlu Orta / Emekli
Kayseri 2 Duran Soyuğur Yüksek / Yönetici
Kayseri 3 Ramazan Silay Yüksek / İş Adamı
Kayseri 4 Mükremin Çuhadar Yüksek / Avukat
Kayseri 5 Adnan Coşkun Yüksek / Esnaf
Kayseri 6 Mehmet Aydın Yüksek / Avukat
Kayseri 7 Aysel Büyükbaş Orta / Serbest
Kayseri 8 İsmail Çelebi Yüksek / Eğitimci
Kayseri 9 İbrahim Özbek Yüksek / İşletmeci
Kırklareli 1 Ali Demir Yüksek / Yönetici
Kırklareli 2 Sevim Sezgi Demir Yüksek / Yönetici
Kırklareli 3 Salih Mehmet Aydın Orta / Elektrikçi
Kırşehir 1 Hüseyin Eserer Yüksek / Yönetici
Kırşehir 2 Musa Bülbül Yüksek / İlahiyatçı
Kocaeli 1 Hasan Bitmez Yüksek / İlahiyatçı
Kocaeli 2 Serhat Duyar Yüksek / Mali Müşavir
Kocaeli 3 Zafer Mutlu Yüksek / Avukat
Kocaeli 4 Remzi Kaya Orta / Serbest
Kocaeli 5 Recep Sarıdoğan Yüksek / İşadamı
Kocaeli 6 Reyhan Şengün Orta / Evhanımı
Kocaeli 7 Kadir Efe Yüksek / Sağlıkcı
Kocaeli 8 Yusuf Aksu Orta / Tüccar
Kocaeli 9 İbrahim Bıyıklı Orta / Serbest
Kocaeli 10 Metin Tunca Orta / Yönetici
Kocaeli 11 Fatih Polat Yüksek / Avukat
Konya 1 Tacettin Çetinkaya Yüksek / Eğitimci
Konya 2 Mehmet Cemal Erkoç Yüksek / Avukat
Konya 3 Hasan Hüseyin Uyar Yüksek / Avukat
Konya 4 Mehmet Emin Bozkulak Yüksek / Mali Müşavir
Konya 5 Mustafa Derbentli Yüksek / Avukat
Konya 6 Mahmut Semih Aça Yüksek / Tüccar
Konya 7 Hüseyin Saydam Yüksek / Tekniker
Konya 8 Hasan Türksoy Orta / Esnaf
Konya 9 Mehmet Parlak Yüksek / Yönetici
Konya 10 Abdulkadir Güzel Yüksek / Eğitimci
Konya 11 Fatih Oruç Yüksek / Mühendis
Konya 12 Mehmet Rüştü Açıksöz Orta / Serbest
Konya 13 Sinan Toprak Yüksek / Mühendis
Konya 14 Yasin Bağcivan Yüksek / Mühendis
Kütahya 1 Halil Hamzaoğlu Yüksek / Mali Müşavir
Kütahya 2 Mehmet Cemal Tanrıkulu Yüksek / Serbest
Kütahya 3 Fatih Bozan Yüksek / İşletmeci
Kütahya 4 Gökalp Özcengiz Yüksek / Tüccar
Malatya 1 Osman Cemali Marasalı Yüksek / İşadamı
Malatya 2 Sema Altuntaş Yüksek / Avukat
Malatya 3 Mustafa Sertkaya Yüksek / Avukat
Malatya 4 Turan Odabaş Yüksek / Emekli
Malatya 5 Derviş Erdoğan Orta / İşadamı
Malatya 6 Cumali Akça Yüksek / İktisatçı
Manisa 1 Murat Sancak Yüksek / Esnaf
Manisa 2 Adnan Yükalan Orta / Tüccar
Manisa 3 Süleyman Avcı Orta / Esnaf
Manisa 4 Ahmet Çiftçi İlk / İşadamı
Manisa 5 Sevim Kuran İlk / Evhanımı
Manisa 6 Muhittin Sadan İlk / Emekli
Manisa 7 Seydi Ahmet Şen Orta / Serbest
Manisa 8 Abdullah Yılmaz Orta / Çiftçi
Manisa 9 Aydan İlter Orta / İşçi
Kahramanmaraş 1 Haşim Yanar Yüksek / İşadamı
Kahramanmaraş 2 Ömer Polat Yüksek / Eğitimci
Kahramanmaraş 3 Ali Kıvrak Yüksek / Serbest
Kahramanmaraş 4 Erkan Pınarbaşı Yüksek / İşadamı
Kahramanmaraş 5 Hasan Kızıldağ Yüksek / Çiftçi
Kahramanmaraş 6 Kadir Gündeş Orta / Galerici
Kahramanmaraş 7 Ahmet Hocaoğlu Orta / Emekli
Kahramanmaraş 8 Abdi Aslan İlk / Serbest
Mardin 1 Tevfik Ahmet Özal Yüksek / İşadamı
Mardin 2 Abdurrahman Kızılboğa Orta / Serbest
Mardin 3 Ahmet İletmiş Orta / Tüccar
Mardin 4 Abdullah Çelik Orta / Esnaf
Mardin 5 Arife Türkmen Yüksek / Eğitimci
Mardin 6 Ahmet Oğuz Yüksek / Eğitimci
Muğla 1 Ömer Uludağ Yüksek / Tüccar
Muğla 2 Ali Çelik Orta / Esnaf
Muğla 3 Gülfem Okur Orta / Evhanımı
Muğla 4 Arif Burak Yılmaz Yüksek / Esnaf
Muğla 5 İlhan Özler Orta / Serbest
Muğla 6 Hasan Alökmen Yüksek / İşletmeci
Muş 1 Abdullah Sağlık Orta / İşletmeci
Muş 2 Kemal İndiç İlk / Tüccar
Muş 3 Mehmet Şah Sabak Orta / Tüccar
Nevşehir 1 Uğur Keleş Yüksek / Doktor
Nevşehir 2 Ali Kolbaşı Orta / Serbest
Nevşehir 3 Abbas Büken Orta / Tüccar
Niğde 1 Nihat Altıparmak Yüksek / Emekli
Niğde 2 İsmail Yıldırım İlk / Serbest
Niğde 3 Osman Aktaş Yüksek / İşletmeci
Ordu 1 Muhittin Açıcı Orta / Serbest
Ordu 2 Muammer Bilgiç Yüksek / Eğitimci
Ordu 3 Necati Kırış Yüksek / Noter
Ordu 4 Abdullah İstikbal Yüksek / Tüccar
Ordu 5 Ümit Akdeniz Orta / Yönetici
Rize 1 Salih Uzun Yüksek / Eğitimci
Rize 2 Sait Eksilmez Yüksek / Mühendis
Rize 3 Şaban Ali Dilsiz Yüksek / Tüccar
Sakarya 1 İsmet Aksoy Yüksek / İşadamı
Sakarya 2 Eyüp Yıldırım Yüksek / İşadamı
Sakarya 3 Suat Hayri Çillioğlu Orta / Serbest
Sakarya 4 Fikret Özer Yüksek / Mali Müşavir
Sakarya 5 Gürbüz Pertev Orta / Esnaf
Sakarya 6 Oğuzhan Coşkun Yüksek / Tüccar
Sakarya 7 Abdullah Satır Yüksek / Veteriner
Samsun 1 Ali Vural Yüksek / Mühendis
Samsun 2 Hüseyin Köz Yüksek / Esnaf
Samsun 3 Salih Şen Yüksek / Mühendis
Samsun 4 Turhan Bayraktar İlk / Emekli
Samsun 5 Bilal Arslan Orta / Serbest
Samsun 6 Seçkin Katrancı Yüksek / Doktor
Samsun 7 Hasan Öztürk Yüksek / Tüccar
Samsun 8 Fatih Ay İlk / Esnaf
Samsun 9 Talip Sançar Orta / Serbest
Siirt 1 Fahrettin Nazlıer Orta / Serbest
Siirt 2 Hidayet Çetin Orta / Emekli
Siirt 3 Barış Özcan İlk / İşçi
Sinop 1 Mehmet Ali Özgür Orta / İşadamı
Sinop 2 Hasan Üçüncüoğlu Orta / Tüccar
Sivas 1 Doğan Ürgüp Yüksek / İşadamı
Sivas 2 Dursun Coşar Yüksek / Mali Müşavir
Sivas 3 Meryem Üstündağ Yüksek / Mimar
Sivas 4 Üzeyir Maraşlı Orta / Serbest
Sivas 5 Fatih Rüştü Gökçen Yüksek / Yönetici
Tekirdağ 1 Turan Demircan Orta / Müteahhit
Tekirdağ 2 Ahmet Karabacak İlk / Serbest
Tekirdağ 3 Fatma Birnur Tamcı Orta / Emekli
Tekirdağ 4 Mustafa Özkan Yüksek / Diş Hekimi
Tekirdağ 5 Zekeriya Yıldız Orta / Tüccar
Tekirdağ 6 Kemal Sürat İlk / Serbest
Tokat 1 Nizamettin Aydın Yüksek / Mühendis
Tokat 2 Yavuz Ayık Yüksek / Mühendis
Tokat 3 Sadi Arhan Orta / Serbest
Tokat 4 Mehmet Şahin Orta / Tüccar
Tokat 5 Ali Küçük Yüksek / İşadamı
Trabzon 1 Muhittin Hamdi Yıldırım Yüksek / Eğitimci
Trabzon 2 Yahya Aksu Orta / Esnaf
Trabzon 3 Selçuk Özderya Yüksek / Avukat
Trabzon 4 Ali Üzüm Orta / Serbest
Trabzon 5 Mustafa Yılmaz Yüksek / Diş Hekimi
Trabzon 6 Mehmet Koç Orta / Tüccar
Tunceli 1 Muhammed Nedim Sadak Yüksek / İktisatcı
Tunceli 2 Fethi Kaya Orta / Serbest
Şanlıurfa 1 Osman Yıldırım Yüksek / Mühendis
Şanlıurfa 2 Mustafa Çavcı Orta / Serbest
Şanlıurfa 3 Yasin Kurt Orta / Serbest
Şanlıurfa 4 Necmettin Tekin İlk / Serbest
Şanlıurfa 5 Halil Yiğit Yüksek / Mühendis
Şanlıurfa 6 Tarık Çınar Orta / Serbest
Şanlıurfa 7 Hacı Karadaş İlk / Serbest
Şanlıurfa 8 Ferhat Tamburacı Yüksek / Serbest
Şanlıurfa 9 Esma Çiftçi Orta / Evhanımı
Şanlıurfa 10 Ali Tarkun İlk / Tüccar
Şanlıurfa 11 İbrahim Culfa Yüksek / Muhasebeci
Şanlıurfa 12 Yılmaz Baki Orta / Yönetici
Uşak 1 Ramazan Yavuz Acar Yüksek / Müteahhit
Uşak 2 Altan Aras Orta / İşadamı
Uşak 3 Yasir Karaturp Yüksek / İşletmeci
Van 1 Özay İlhan Yüksek / Veteriner
Van 2 Mehmet Sait Seven Yüksek / Serbest
Van 3 Uğur Çiçekel Orta / Serbest
Van 4 Fatih Güleşce Orta / Serbest
Van 5 Ayhan Gülmez Yüksek / Tüccar
Van 6 Mehmet Fatih Ebinç Orta / İşçi
Van 7 Ayşe Aksona İlk / Evhanımı
Van 8 Mustafa Terim Orta / Emekli
Yozgat 1 Binat Doğan İlk / Serbest
Yozgat 2 Ekrem Demirel Yüksek / Mühendis
Yozgat 3 Ali Ceylan Tekin Yüksek / İşletmeci
Yozgat 4 Hüsnü Zeki Orta / Tüccar
Zonguldak 1 Yusuf Çetin Orta / Emekli
Zonguldak 2 Ahmet Çolak Yüksek / Serbest
Zonguldak 3 Derya Özmekik Yüksek / Avukat
Zonguldak 4 Abdullah Günaydın Yüksek / Mühendis
Zonguldak 5 Mustafa Taşcı Orta / Esnaf
Aksaray 1 Ahmet Karaman Orta / Emekli
Aksaray 2 Yusuf Çekiç Yüksek / Yönetici
Aksaray 3 Muhammet Boztoprak Yüksek / Serbest
Bayburt 1 Ünsal Karabulut Yüksek / Gazeteci
Bayburt 2 Şahin Erkul Orta / Emekli
Karaman 1 Ali Çiftçi Yüksek / Emekli
Karaman 2 Hüseyin Çoban Yüksek / Emekli
Kırıkkale 1 Faruk Vurgun Yüksek / Tekniker
Kırıkkale 2 Emine Köksal Yüksek / Hemşire
Kırıkkale 3 Ramazan Gözalan Orta / Serbest
Batman 1 Recep Er İlk / İşadamı
Batman 2 Rıza Karabulut İlk / Serbest
Batman 3 Murat Kurtbaş Orta / Tüccar
Batman 4 İbrahim Güneş Yüksek / Gazeteci
Şırnak 1 Haci Güneş İlk / İşadamı
Şırnak 2 Mehmet İpek Yüksek / Yönetici
Şırnak 3 Mehmet Şerif Ekmen İlk / Serbest
Şırnak 4 Zeki Begiş Orta / Tüccar
Bartın 1 Ünal Yurtbay İlk / İşadamı
Bartın 2 Selami Ünsal Yüksek / Veteriner
Ardahan 1 Hakan Çapan Yüksek / Eğitimci
Ardahan 2 Salih Akyüz Yüksek / Eğitimci
Iğdır 1 Mehmet Şakir Kadıoğlu Yüksek / Yönetici
Iğdır 2 Yusuf Uzgur Yüksek / Tüccar
Yalova 1 Talip Bayburtlu Orta / Serbest
Yalova 2 Mehmet Selami Mete Orta / Emlakçı
Karabük 1 Soner Malkoç Yüksek / İşadamı
Karabük 2 Hüsnü Latif Alper Orta / Tüccar
Kilis 1 Şerif Karakurt Orta / Tüccar
Kilis 2 Mehmet Salih Özoğuz İlk / Tüccar
Osmaniye 1 Osman Eroğlu Yüksek / Muhasebeci
Osmaniye 2 Fuat Arıkan Yüksek / Mühendis
Osmaniye 3 Recep Köken Orta / Serbest
Osmaniye 4 Mehmet Ali Kaya Orta / Serbest
Düzce 1 Birkan Mertol Yüksek / Yönetici
Düzce 2 Yeliz Altınkaynak Orta / Esnaf
Düzce 3 Ahmet Serdar Erdem Yüksek / Mühendis


/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.