Servis şoförlerinden öğrencilere destek
ÖZGÜN

Servis şoförlerinden öğrencilere destek

Bingöl'ün Genç ilçesinde yolcu taşımacılığı minibüs sahipleri, aylık 50 TL karşılığında öğrencileri evden okula, okuldan eve bırakıyor.

Haber Merkezi Diğer
Genç ilçesinde yolcu taşımacılığı özel halk minibüs sahipleri, öğrencilere destek olmak amacıyla 'öğrencilerimize bir destek de bizden' kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında öğrencileri 50 TL karşılığında evden okula okuldan eve taşıyan minibüsçüler, ailelerinin maddi yükünü hafifletmek adına böyle bir karar aldıklarını belirtti. Öğrenci velilerinin kampanyadan memnun kaldığını belirten minibüsçüler, “Eğitimde ailelerin ne kadar sıkıntı çektiklerini hepimiz iyi biliyoruz. Bizde ailelerimizin yükünü hafifletmek adına bu kampanyayı başlattık. İlçemizde zor şartlar altında okuyan öğrenci ve velilerine böylece destek oluyoruz. Eğitime katkı sunmak adına başlattığımız kampanyadan öğrenciler de, veliler de memnun" dedi.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Sinek küçüktür ama mide bulandırır
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.