|

Alex'ten Diego Ribas'a güvenoyu

Dünya Kupası nedeniyle Brezilya''da lige verilen arayı değerlendiren Alex de Souza, önceki gece İstanbul''a geldi. Efsane oyuncu, Sarı-Lacivertliler'in yeni transferi Diego Ribas'ı değerlendirdi.

Fanatik
00:00 - 4/06/2014 Çarşamba
Güncelleme: 10:57 - 4/06/2014 Çarşamba
Yeni Şafak
Alex'ten Diego Ribas'a güvenoyu
Alex'ten Diego Ribas'a güvenoyu

Uzun bir aradan sonra Türkiye''ye gelen ve burada 10 gün kalacak olan Brezilyalı futbolcu, ''Tüm Fenerbahçeliler''i şampiyonluktan dolayı kutluyorum'' dedi. Alex, ''Ben Fenerbahçe taraftarıyım. Benim ismimi kullanarak problem yaratılması istemem. Ben Fenerbahçeliyim ve öyle kalacağım. Şampiyonluktan dolayı çok mutlu oldum. Ailemle İstanbul''da güzel vakit geçireceğiz. Hiç kimseye kırgınlığım yok, olamaz da. Türkiye''de kalacağım süreçte herkesle hasret gidermek istiyorum. Çoçuklarım da arkadaşlarını çok özledi'' ifadelerini kullandı.

''Çok fayda sağlayacak''

Sarı-Lacivertliler''in yeni transferi Diego Ribas''la ilgili de yorum yapan Alex, vatandaşına övgüler yağdırdı. Diego Ribas''ı çocukluğundan beri tanıdığını belirten Brezilyalı yıldız, ''Fenerbahçe''ye katkı sağlar, güç katar. Karakterli bir oyuncu, yenilgiyi hazmedemez. Oyun içinde arkadaşlarıyla diyaloğu iyidir. Ailesine çok bağlı, çalışmayı seven iyi bir futbolcu. Fenerbahçe''ye çok faydalı olacağından şüphem yok.''

10 yıl önce