|

''Arda beni korkutmuyor''

Barcelona'nın Hırvat orta saha oyuncusu Ivan Rakitic, Arda'nın takıma katılmasıyla birlikte formasını kaybetme korkusu yaşamadığını belirtti.

Yeni Şafak
17:43 - 10/01/2016 Pazar
Güncelleme: 15:53 - 10/01/2016 Pazar
Diğer

Barcelona'nın başarılı orta saha oyuncusu Ivan Rakitic, Arda Turan'ın takıma katılışının kendisini endişelendirmediğini açıkladı.Katalan ekibine FIFA tarafından verilen transfer yasağı cezasının sona ermesiyle birlikte sahaya adım atan Arda, ilk iki maçında Luis Enrique'nin 11'de tercih ettiği isim olmayı başardı.Goal.com'un haberine göre; Hırvat basınına konuşan Rakitic, ilk 11'deki yerini Türk yıldıza kaptırma korkusu yaşayıp yaşamadığı yönündeki bir soruya "Arda'nın gelişi beni endişelendirmiyor. Burada bulunduğum bir buçuk sezon içerisinde kendimi ispatladığımı ve Barcelona için ne kadar değerli olduğumu gösterdiğimi düşünüyorum. Dolayısıyla ilk 11'deki yerimi kaybetme endişesi yaşamıyorum." yanıtını verdi."Arda'yla konuştum"


Euro 2016 gruplarında Türkiye ile eşleşmelerine de değinen Hırvat oyuncu, "İspanya, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'yle eşleşerek çok zor bir gruba düştük. Arda'yla ve İspanya Milli Takımı oyuncularıyla konuştum. Mutlaka aramızda bazı iddialara girilecektir." dedi.Ivan Rakitic, Katalanca'yı öğrenmeyi henüz başaramadığını da sözlerine ekledi.#arda turan
#ivan rakitic
#barcelona
#spor haberi
8 yıl önce
default-profile-img