Bahçeşehir Koleji tesisine kavuştu
DİĞER

Bahçeşehir Koleji tesisine kavuştu

Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nün Maltepe’deki yeni salonunun açılışında konuşan İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, “Antrenman salonumuzda, altyapı sporcuarımız A Takımın tecrübesinden faydalanacak” dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, Maltepe’de inşaasını tamamladığı antrenman tesislerini törenle açtı. Basketbol Süper Ligi’ne yükselişiyle birlikte sahada sergilediği keyifli basketbolla, maçlarda gerçekleştirdiği eğlenceli etkinliklerle ve rakip takımlara karşı izlediği fair play tutumla hakkında en çok konuşulan takımlardan biri olan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Ligin iddialı takımlarına karşı oynadığı başa baş mücadelelerle, kadrosunda bulunan büyük isimlerle ilk yılında basketbolseverlerin yakından takip ettiği takımlar arasına girdi. Kurulduğu ilk yılında elde ettiği başarılarının yanı sıra Türk sporu için yaptığı yatırımlarla da dikkat çeken kulüp “Okul-Spor kulübü iş birliğinin” en iyi şekilde yansıtıldığı Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü içerisinde yer alan antrenman tesislerini Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla törenle açtı.

ALTYAPI DA FAYDALANACAK

Açılışta konuşan Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel; “Burası Basketbol Süper Ligi’nde oynayan genç ve iddialı bir takımın Bahçeşehir Koleji’nin yeni evi. Yaklaşık 2 yıl önce kurulan ve bugün ne mutlu ki parkede verdiği mücadelelerle adından söz ettiren takımımız artık maçlarına burada hazırlanacak. Antrenman salonumuz yalnızca A takımımız için değil, altyapımız da burada çalışacak. Aslında onların 2 ayrı antrenman salonu daha var. İstedik ki onlar da bazen gelip burada çalışsınlar, A takımının tecrübelerinden yararlansınlar. Böylece ağabeyleri de onlarla birebir ilgilenme fırsatı bulacak” dedi. Bir kaç yıl içerisinde maçlarını yapacağı ve taraftarı ile bulaşacağı 5 bin kişilik spor tesisi yapmayı da planlayan kulüp bunun için çalışmaları başlatmış durumda.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Milli sporcumuz İbrahim Çolak tarihi başarısı...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.