|
Spor

Cihat Arslan: "Ayakta kalmaya devam ediyoruz"

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, takımdaki eksiklere rağmen mücadele vermeye devam ettiklerini söyledi.

18:33 . 21/04/2022 Perşembe
AA
Cihat Arslan

Cihat Arslan

Malatya temsilcisi, Süper Lig'in 34. haftasında 24 Nisan Pazar günü sahasında İttifak Holding Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Nurettin Soykan Tesisleri'nde teknik direktör Cihat Arslan yönetiminde sürdürdü.

Antrenman öncesi gazetecilere açıklama yapan Arslan, çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.

"Ligin sonuna kadar birkaç maç kazanmak istiyoruz"

"Konyaspor ile Fenerbahçe'nin çok önemli bir yarışı var. Biz de spor ahlakı gereği önemli bir maç olarak görüyoruz. Eksiklerimiz ve kongre sürecine rağmen takımla ayakta kalmaya devam ediyoruz. Genç oyuncularım bugün de geldi. 17 yaş altı takımdan iki arkadaşımızı antrenmana çıkardık. Gelecek yılın hazırlıklarını yaparken, aynı zamanda mücadelemize de devam ediyoruz. Trabzonspor'un olası şampiyonluğunu tebrik ederiz ama bu yıl bir oylama yapılsa ben oyumu yılın takımı olarak Konyaspor'a, sonrasında da İlhan (Palut) hocaya veririm. Çünkü Ahmet (Çalık) kardeşimizi kaybettik, hem futbol camiası hem Konyaspor kaybetti. Çok önemli bir kayıptı. Konyaspor travmadan çıkıp yarışın içinde olabildiyse, bu çok değerli. Bu nedenle onlara büyük saygı duyuyoruz. Biz de kendi mücadelemizi verip, ligin sonuna kadar birkaç maç kazanmak istiyoruz. Devamlı mağlubiyet, kaçan goller... Bunu sonlandırmak için sahada olacağız."


#Cihat Arslan
#Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
#Spor Toto Süper Lig
10 ay önce
default-profile-img
Cihat Arslan: "Ayakta kalmaya devam ediyoruz"
Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen 10 ilin hava durumu
Türkiye deprem risk ve fay hattı haritası 2023
İstanbul'daki hastanelerde deprem yaralıları için hazırlıklar tamamlandı
Son deprem nerede oldu? 6 Şubat 2023 depremler listesi
Türkiye'de aktif fay hatları bulunan bölgeler